Wymiana baterii Samsung S10 Plus

Postaw na najlepszy serwis urządzeń mobilnych, oraz naszą usługę wymiana baterii Samsung S10 Plus

Potrzebujesz ekspresowej wymiany baterii? Każda wymiana baterii Samsung S10 Plus wykonana od ręki.
W naszym serwisie KAŻDA wymiana baterii BEZ UTRATY DANNYCH!
Ogniwa w smartfonach to jedne z najczęściej ulegających uszkodzeniom podzespołówi taka naprawa Samsung S10 Plus w naszym serwisie jest wykonana od ręki. Nawet na skutek w pełni prawidłowego użytkowania może dochodzić do spadku pierwotnej pojemności i w związku z tym telefon będzie coraz krócej pracował na jednym ładowaniu. Zainteresowanie się najlepszymi rozwiązaniami i korzystanie ze sprawdzonych ofert od renomowanych firm może dawać wyśmienite efekty i może zachwycać. Przeprowadzona przez nasz serwis wymiana baterii Samsung S10 PLUS to usługa, na którą zdecydowanie się jest korzystne i którą jak najbardziej warto wybrać dla siebie. Radość z najlepszego działania i decydowania się na pomoc specjalistów będzie bardzo wysoka.

Wymiana baterii Samsung S10 Plus Cena

Telefon Samsung po wymianie baterii będzie mógł pracować w pełni poprawnie jeszcze przez długi okres czasu. Użytkowanie go będzie w związku z tym w pełni komfortowe i bardzo przyjemne dla wszystkich osób, które wybiorą skorzystanie z takiej możliwości. Najlepsi specjaliści z obszaru usuwania usterek i wymiana baterii Samsung S10 Plus cena jest bardzo dobra. Sama reperacja w urządzeniach mobilnych mogą proponować pomoc, która będzie dostosowana do wymagań klientów. Postaw zatem na nasz serwis i skorzystaj z pomocy najlepszych specjalistów, którzy działają w branży.

Usługa po wymianie baterii wSamsung S10 PlusKoszt i Czas wymiany baterii w Samsung S10 Plus
Wymiana baterii Samsung S10 Plus130 zł ref
195 zł org
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Przeprowadzamy fachową wymianę ogniw w Samsung S10+

W naszym serwisie posiadamy doświadczenie w pracach z telefonami od Samsung S10 Plus i świadczymy pomoc, która może sprawdzać się znakomicie. Każda wymiana baterii Samsung S10 Plus zrealizowana przez nas polega na zamontowaniu zupełnie nowego ogniwa w smartfonie i pozwala na dalsze wygodne korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności. Wybierając naszą ofertę można zatem wiele zyskać i być zadowolonym ze zdecydowania się na pomoc najlepszych specjalistów, którzy oferują wartościowe usługi naprawcze. Gwarantujemy, że każde urządzenie po naszym procesie naprawczym będzie działało w pełni poprawni i wszystkie jego funkcje będą bardzo łatwo dostępne. Dzięki temu korzystanie ze sprzętu będzie należało do bardzo komfortowych i przyjemnych dla wszystkich klientów.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM