Naprawa iPhone 12

Naprawa iPhone 12 będzie wykonana w jedną dobę

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu?
Każda naprawa iPhone 12 w naszym serwis iPhone w Warszawie wykonana od ręki.
Profesjonalne podejście do realizowanych prac gwarantuje, że ich jakość będzie stała na najwyższym poziomie, a nasze usługi spełnią oczekiwania i potrzeby wszystkich klientów, którzy wybiorą współpracę z nami.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Ekspresowa naprawa iPhone 12 w serwis iPhone Warszawa od 15 minut.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu iPhone 12 
- wymiana głośniku iPhone 12 
- wymiana wyświetlacza iPhone 12 
- wymiana szybki iPhone 12 
- wymiana baterii iPhone 12 
- wymiana mikrofonu iPhone 12 
- wymiana klapki iPhone 12 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 12 Cena

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 lub wymiana szybki iPhone 12 to są znane usterki w Serwisie ExpressGSM. Jeśli masz pytania: jaki jest koszt wymiana baterii w iPhone 12 albo inne usterki, to cenę zawsze można znaleźć w naszym cenniku. Jaki jest koszt wymiany wyświetlacza iPhone 12? Aktualną cenę za wymianę wyświetlacza iPhone 12 znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Cena obejmuje zarówno wymieniony wyświetlacz, jak i usługę naprawy uszkodzonego. Nie musisz martwić się o żadne dodatkowe opłaty, ponieważ cena dotyczy całej usługi wymiany ekranu iPhone 12. Wymiana szkła iPhone 12 będzie objęta 3-miesięczną gwarancją.

Wykonywana Naprawa
iPhone 12
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 12
Wymiana Szybki iPhone 12
890 zł ZM
930 zł ORG
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza iPhone 12
1040 zł ZM
1350 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki iPhone 12
450 zł
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania iPhone 12
290 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
270 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 12
290 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone 12
180-260 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 12
290 zł (ZM)
350 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
250-400 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
80 zł
10 minut
Wymiana przycisku home
- zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu iPhone 12
180 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Darmowa wycena usterki i ekspresowa Naprawa iPhone 12 w Warszawie

Profesjonalna naprawa iPhone 12 proponowana przez nasz serwis smartfonów to usługa, na którą powinieneś postawić. Przywrócisz w ten sposób swoje urządzenie do poprawnego działania i sprawisz, że możliwe będzie wygodne korzystanie z niego przez bardzo długi czas. Nasza oferta będzie w stanie sprawdzić się znakomicie i będzie dostosowana do potrzeb i wymagań wszystkich klientów, którzy postanowią skorzystać z naszej wartościowej oferty. Warto tym samym wybrać nasze renomowane przedsiębiorstwo, które zaoferuje najlepszej jakości pomoc. Usługi naprawcze, które są oferowane przez naszą firmę są realizowane z dbałością o szczegóły:

- wymiana baterii iPhone 12 
- wymiana wyświetlacza iPhone 12 
- wymiana szybki iPhone 12 

Naprawa iPhone 12

iPhone 12 wymiana wyświetlacza

Topowe modele telefonów firmy Apple cieszą się ogromną popularnością, gdy tylko trafią do sprzedaży. Apple zapewnia, że najnowsze modele ich telefonów są wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby stworzyć stylowy telefon o niepowtarzalnym wyglądzie. iPhone'y, podobnie jak wszystkie inne modele telefonów, są często upuszczane i zgniatane, co może powodować uszkodzenia wyświetlacza. Telefony marki Apple są często oddawane do punktów napraw z powodu pękniętego lub rozlanego ekranu. Jeśli iPhone 12 jest uszkodzony, można wymienić cały moduł wyświetlacza. Ten rodzaj naprawy powinien być wykonywany wyłącznie przez certyfikowanych serwisantów z dużym doświadczeniem w naprawach telefonów Apple. Najlepszym miejscem do wymiany wyświetlacza iPhone'a 12 jest profesjonalny punkt naprawy telefonów Apple. Serwis Telefonów ExpressGSM wymieni uszkodzony wyświetlacz iPhone 12 na fabrycznie nowy.

Jaki jest czas wymiany wyświetlacza w iPhone 12?

Wymiana wyświetlacza jest możliwa przy minimalnym nakładzie pracy i zajmuje zaledwie kilka minut. Dostępne są również profesjonalne narzędzia serwisowe. Usługa może być wykonana nawet w ciągu jednego dnia. Serwis Apple opiera się na starannie opracowanych procedurach, które jasno dzielą pracę na etapy. ExpressGSM może być dostarczony do Twojego urządzenia przez kuriera lub osobiście. Wizyta w serwisie rozpoczyna się od rejestracji telefonu w systemie. Następnie przygotowujemy telefon do naprawy. Następnie należy rozebrać uszkodzony ekran i oczyścić go. Teraz telefon jest gotowy do wymiany na wyświetlacz iPhone 12. Telefon jest gotowy do wymiany wyświetlacza iPhone 12. Po przejściu ostatecznych testów telefon może zostać zwrócony właścicielowi. Telefon można odebrać w naszej stacji lub wysłać kurierem na podany wcześniej adres. Wymiana ekranu iPhone 12 odbywa się zgodnie z naszymi procedurami. Staramy się jednak, aby proces ten był jak najkrótszy. Dzięki temu możesz być dokładny podczas wymiany ekranu iPhone 12.

Wymiana szybki iPhone 12 w Warszawie w jeden dzień

Dlaczego naprawa iPhone 12 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka? 80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu. Wymiana szybki iPhone 12 jest taniej niż wymiana wyświetlacza. Wymienimy zbitą szybkę od 30 minut i udzielimy na to gwarancje.
Flagowe modele telefonów Apple cieszą się dużą popularnością po ich wydaniu. Apple dba o to, aby wszystkie nowe modele były wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby stworzyć telefon, który przypadnie do gustu każdemu. Niestety, telefony są stale narażone na upadek lub zgniecenie w wyniku codziennego użytkowania. Telefony Apple często trafiają do serwisu z powodu pękniętego ekranu. Można wymienić szybkę, jeśli iPhone 12 nie działa prawidłowo. Tego typu naprawa powinna być wykonywana tylko przez wysoko wykwalifikowanych serwisantów. Wymianę szybki w iPhone 12 najlepiej zlecić profesjonalnemu serwisowi telefonów Apple. Serwis telefonów ExpressGSM usunie uszkodzoną szybkę z iPhone 12 i wymieni ją na nową. Nowoczesne urządzenia wymagają specjalnych maszyn serwisowych do usuwania szkła z ekranu. Do naprawy używamy tylko oryginalnych części, które są dokładnie sprawdzane przed odesłaniem do Ciebie.

Wymiana baterii iPhone 12

Uszkodzona bateria będzie miała krótszą żywotność. Bateria zostanie wkrótce rozładowana po kilku godzinach ładowania bez intensywnego użytkowania. Możesz zauważyć, że Twój telefon wyłącza się lub przestaje działać w niskich temperaturach. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, konieczna może być wymiana baterii iPhone'a 12.
Przed wykonaniem tej usługi sprawdzamy również płytę główną. Pozwoli to wyeliminować możliwość uszkodzenia płyty głównej.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM