Naprawa Samsung A31

Naprawa Samsung Galaxy A31

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A31?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Robiona naprawa Samsung A31 w naszym serwis Samsung ExpressGSM potrwa od 30 minut.
Może szukasz naprawy ekranu w Samsung A31? U nas to codzienne naprawy typu wymiana szybki Samsung A31 i wymiana wyświetlacza trwają od 30 minut, a na usługę będzie udzielona gwarancja.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A31 
- wymiana głośniku Samsung A31 
- wymiana wyświetlacza Samsung A31 
- wymiana szybki Samsung A31 
- wymiana baterii Samsung A31 
- wymiana mikrofonu Samsung A31 
- wymiana klapki Samsung A31 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Cennik i naprawa Samsung A31

Jeśli szukasz serwisu do naprawy Twojego Samsunga A31, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i jesteśmy w posiadaniu niezbędnych narzędzi, aby przeprowadzić naprawę na najwyższym poziomie. Potrafimy wymienić zbitą szybkę, uszkodzony wyświetlacz, zużytą baterię oraz naprawić wiele innych usterek w Samsungu A31.
W serwisie ExpressGSM głównym priorytetem jest jakość i zadowolenie klienta. Każdą naprawę traktujemy indywidualnie, dostosowując się do Twoich potrzeb. Możesz zarezerwować wizytę już dziś lub wysłać nam swojego Samsunga A31.

Wykonywana Naprawa Samsung A31Koszt i Czas Naprawy Samsung A31
Wymiana Szybki Samsung A31150 zł ZM
190 zł ORG
2-4 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung A31380 zł 
ORG
1 godzina
Wymiana Klapki Samsung A31
(Pokrywa baterii)
150 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung A31
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
140 zł
170 zł
219 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung A31
140 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung A31110-170 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A31
210 zł ZM
250 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane30 zł
10 minut
Wymiana szybki aparatu Samsung A3190 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo, lub zobacz aktualne ceny w serwis Samsung Warszawa

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Lepsza oferta i naprawa Samsung A31

Każda naprawa Samsung A31 jest kierowana do wszystkich posiadaczy tego modelu. Wiemy jak istotny jest obecnie sprawny telefon i dlatego też naprawiamy wiele usterek i możemy wymienić wiele podzespołów znajdujących się w urządzeniu. Po naszym kompleksowym serwisie sprzęt wróci do klienta w znakomitym stanie i będzie pod wieloma względami działał jak nowy. Stosujemy jedynie wysokiej jakości części zamienne, które gwarantują to, że wszystkie naprawy będą wykonywane bardzo fachowo i z nastawieniem na zadowolenie klientów, którzy wybiorą naszą ofertę. Telefony oddane do nas sprawnie przywracamy do sprawności i umożliwiamy korzystanie z ich wszystkich funkcjonalności w bardzo wygodny sposób. Pomagamy w usterkach baterii, wyświetlacza i innych najważniejszych elementów telefonu i wykonujemy następne usterki:

- wymiana szybki Samsung A31
- wymiana wyświetlacza Samsung A31
- wymiana baterii Samsung A31

Wymieniamy uszkodzone podzespoły na zupełnie nowe zamienniki. Posiadają one dodatkowo takie same parametry jak zupełnie oryginalne części.

Naprawa Samsung A31

Wymiana wyświetlacza Samsung A31

Wymiana wyświetlacza Samsung A31 to częsta konieczność, gdyż nawet zabezpieczenia takie jak szkło hartowane czy pokrowiec nie zawsze wystarczają. Popękany ekran może utrudniać korzystanie z telefonu i stanowić zagrożenie dla użytkownika. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który posiada oryginalne części i wysokiej jakości zamienniki. Ważne jest, aby serwis używał specjalistycznego sprzętu do naprawy, co gwarantuje jakość i sprawność urządzenia po naprawie. Dobra wiadomość jest taka, że naprawa może być wykonana w ciągu 2 godzin, jeśli zaplanujemy wizytę w serwisie. Przed podjęciem dodatkowych napraw serwis skonsultuje się z nami i przedstawi koszty. Możemy mieć pewność, że nasze dane w telefonie są bezpieczne.
Wysyłkowa wymiana wyświetlacza Samsung A31 jest dostępna online. Możesz zamówić tę usługę przez nasz sklep internetowy i wysłać telefon na nasz adres. Naprawa zostanie wykonana nawet tego samego dnia. Przed naprawą telefon zostanie sprawdzony, a jeśli zostały uszkodzone inne elementy, zostaniesz o tym poinformowany. W niektórych przypadkach wymiana wyświetlacza może wiązać się z wymianą ramki lub klapki baterii. Po naprawie telefon zostanie poddany testom i dokładnie zabezpieczony przed odesłaniem. Oferujemy również dodatkowe akcesoria ochronne dla telefonu. Gwarantujemy wszystkie wykonywane naprawy.

Wymiana szybki Samsung A31

Dlaczego naprawa Samsung A31 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung A31 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 90 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wykwalifikowani serwisanci z dużym doświadczeniem w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych Samsung przeprowadzą dla Ciebie serwisową wymianę szybki w telefonie Samsung A31. Wymiana jest konieczna w przypadku pęknięcia szybki w wyniku upadku lub przygniecenia telefonu. Nasz serwis korzysta jedynie z oryginalnych części, które są dokładnie weryfikowane przed naprawą. Zapewniamy również, że naszymi specjalistycznymi maszynami serwisowymi precyzyjnie oddzielimy zakrzywioną lub nieregularną szybkę od ekranu. Skorzystaj z naszych usług, aby odzyskać sprawność swojego telefonu Samsung A31.
Ile potrwa wymiana szybki Samsung A31?
W naszym serwisie telefonów komórkowych, każda naprawa wymaga dużego stopnia precyzji. Dlatego opracowaliśmy proces podzielony na różne etapy, aby zapewnić jak najlepszą jakość usług. Pierwszym krokiem jest rejestracja urządzenia po otrzymaniu przesyłki od kuriera. Następnie przeprowadzamy demontaż uszkodzonego elementu i wymieniamy szybkę w telefonie Samsung A31. Po tym, przekazujemy urządzenie do dokładnych testów końcowych, a następnie odsyłamy je do klienta. Wszystkie naprawy są wykonane zgodnie z naszymi procedurami. Staramy się również skrócić czas pracy do minimum, aby zachować wysoką jakość wymiany szybki. Klient otrzymuje regularne aktualizacje dotyczące statusu naprawy oraz numer listu nadania, który pozwala na śledzenie przesyłki przez firmę kurierską. Cały proces jest starannie zaplanowaliśmy w naszym serwisie obsługi telefonów komórkowych. Od momentu otrzymania przesyłki od kuriera rejestrujemy urządzenie i przystępujemy do naprawy. Demontujemy uszkodzony element i dokonujemy wymiany szybki w telefonie Samsung A31. Następnie przechodzimy do skrupulatnych testów końcowych, które pozwalają nam sprawdzić, czy urządzenie działa poprawnie. Po pozytywnym wyniku testów, odsyłamy telefon do klienta. Wszystkie nasze naprawy przeprowadzamy z należytą starannością i zgodnie z naszymi standardowymi procedurami. Jednak jednocześnie staramy się skrócić czas pracy do absolutnego minimum, aby jak najszybciej zwrócić telefon klientowi. Podczas całego procesu naprawy, klient jest informowany o aktualnym statusie naprawy oraz otrzymuje numer listu nadania, który pozwala na śledzenie przesyłki przez firmę kurierską. Warto wspomnieć, że odesłanie telefonu do klienta kurierem jest bezpłatne. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i profesjonalnych napraw, dlatego dbamy o każdy etap serwisu, zarówno pod względem czasu, jak i staranności.
Ile kosztuje wymiana szybki Samsung A31?
Jeśli potrzebujesz wymienić szybkę w swoim telefonie Samsung A31, zawsze możesz sprawdzić cenę na naszej stronie internetowej. Kupując usługę u nas, otrzymasz darmową przesyłkę kurierską w obie strony, nową szybkę oraz profesjonalną wymianę uszkodzonej szybki na nową. Cena, która jest podana, obejmuje pełną usługę wymiany szybki w telefonie Samsung A31, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty. Po naprawie każdy telefon jest starannie zapakowany i zabezpieczony, a następnie wysyłany kurierem pod wskazany adres - do domu, pracy lub innego miejsca. Ponadto, otrzymasz 3-miesięczną gwarancję na usługę wymiany szybki w Samsungu A31.

Wymiana baterii Samsung A31

Większość użytkowników smartfonów musi codziennie ładować swoje urządzenia. Często podłączamy je do ładowarki nawet na krótki czas, aby zdobyć kilka procent dodatkowej baterii. Producenci twierdzą, że nowe baterie są odporne na takie działanie, ale pamiętajmy, że każda bateria ma ograniczoną żywotność. Jeśli zauważysz, że bateria Twojego telefonu szybko się rozładowuje, rozważ jej wymianę na nową. Oferujemy usługę wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy A31.
Ważne jest, aby pamiętać, że baterie w urządzeniach są często przymocowane do korpusu, co oznacza, że nieodpowiednia wymiana może spowodować uszkodzenie baterii lub nawet wybuch. Dlatego naprawy powinny być wykonywane tylko przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, dostaniesz nową baterię oraz kompleksową usługę wymiany w telefonie Samsung Galaxy A31. Możesz być pewien, że naprawa zostanie przeprowadzona w sposób prawidłowy i z użyciem oryginalnych części, jeśli oddasz swój telefon do profesjonalnego serwisu marki Samsung. Dbaj o swoje urządzenie, korzystaj ze sprawdzonych usług naprawczych.
Ile potrwa wymiana baterii Samsung A31?
Wszystkie naprawy telefonów komórkowych, nawet tak proste jak wymiana baterii, powinny być przeprowadzane z dużą precyzją. Komponenty telefonów są bardzo delikatne i łatwo ulegają uszkodzeniom mechanicznym, dlatego niezwykle istotne jest precyzyjne wykonywanie takich napraw. W przypadku wymiany baterii w nowoczesnych telefonach, baterie są specjalnym klejem przymocowane do korpusu urządzenia, co utrudnia szybki demontaż. Proces wymiany baterii rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Następnie usuwamy starą baterię i instalujemy nową, oryginalną baterię. Ostatnim etapem jest dokładne przetestowanie telefonu przed odesłaniem go bezpośrednio do klienta. Staramy się zminimalizować czas potrzebny na naprawę, ale najważniejsze dla nas jest zagwarantowanie wysokiej jakości wykonania usługi. Podczas wymiany baterii w telefonie Samsung A31, klient otrzymuje regularne aktualizacje dotyczące statusu naprawy, a po zakończeniu naprawy przesyłamy numer listu przewozowego, który umożliwia śledzenie przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

Samsung Galaxy A31, SM-A315 Dane techniczne

Informacja o dany technicznych w telefonie Samsung Galaxy SM-A315 — pamięć, ekran, aparat i inne

Wyświetlacz 6,5 ", 1600 x 720 pikseli, HD+
Procesor 8-rdzeniowy MediaTek Helio P35 4 x 2,3 GHz + 4 x 1,8 GHz
System operacyjny Android 9 Pie
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wbudowana 64 GB
Aparat Tylny 12 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix, Przedni 8 Mpix
Komunikacja Wi-Fi, Wi-Fi Direct, USB, Bluetooth 5.0
Pojemność baterii 4230 mAh

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM