Naprawa Samsung A72

Usługi reperacji telefonu - naprawa Samsung A72

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A72?
Naprawa Samsung A72 od 35 minut w Serwis Samsung ExpressGSM.
Nasz serwis telefonów specjalizuje się w zakresie naprawy Samsung Galaxy A72. Celem naszego serwisu jest zaspokojenie potrzeb Klientów w naprawie Samsung A72.
Proponowana przez nas naprawa telefonu Samsung to wysokiej jakości usługa, na którą warto się zdecydować. Proponujemy wysokiej klasy usługi naprawcze, które są świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów z tego zakresu. Nasze usługi naprawcze mogą sprawdzać się rewelacyjnie i jak najbardziej warto na nie postawić. Gwarantujemy profesjonalne podejście do napraw wszystkich naszych serwisantów i zapewniamy, że w przypadku każdej usterki będziemy w stanie przywrócić smartfon do pełnej sprawności. Jak najbardziej warto zatem postawić na naszą ofertę i korzystanie z naszego renomowanego serwisu. Proponujemy usługi i naprawa Samsung A72 i ekspresowe oferty wymianę baterii, obudowy, gniazda ładowania, szybki, wyświetlacza i innych podzespołów. Wszystkie nasze usługi świadczymy bardzo szybko i proponujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do wybrania naszej oferty i pomocy naszego renomowanego serwisu.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A72
- wymiana głośniku Samsung A72
- wymiana wyświetlacza Samsung A72
- wymiana szybki Samsung A72
- wymiana baterii Samsung A72
- wymiana mikrofonu Samsung A72
- wymiana klapki Samsung A72
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung A72 Cena

Przykładem naprawy, którą najczęściej wybierają klienci, jest Samsung Galaxy A72. Nasza misja polega na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi i szerokiego zakresu napraw, który stale się rozwija. Najczęściej zlecane naprawy są wyodrębnione w rozwijanym menu obok karty modelu. Nasz system będzie Cię prowadził i kierował, jeśli dokonasz właściwego wyboru. Możesz również wybrać opcję diagnozy telefonu. To dla nas wskazówka, jak zdiagnozować problem. ExpressGSM zwróci Ci telefon bez żadnych uszkodzeń. Wszystkie dane, aktualizacje i oprogramowanie w telefonie zostaną zachowane. Nasza gwarancja obejmuje zarówno instalację, jak i części. Zobacz pełną listę dodatkowych napraw dla A72 w naszym cenniku. Jesteśmy w stanie naprawić również złącza SIM oraz złącza kart pamięci. Każda naprawa jest objęta gwarancją na serwis i części. Jeśli umówisz się z nami wcześniej, możemy również naprawić Twój smartfon A72 w ciągu jednej godziny.

Wykonywana Naprawa Samsung A72Koszt, Czas Naprawy Samsung A72
Wymiana Szybki Samsung A72
240 zł ZM
280 zł ORG
od 2 godzin
 Wymiana wyświetlacza Samsung A72
460 zł org
1 godzina
Wymiana Klapki
(Pokrywa baterii)
180 zł org
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania Samsung A72
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
140 zł
170 zł
210 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim Samsung A72
190 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung A72130 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung A72
110 zł (rozmów)
140 zł (multimedialny)
30 minut
Wymiana baterii Samsung A72
230 zł ZM
270 zł ORG 
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30 zł - 9H
50 zł - 9D
10 minut
Wymiana obudowy Samsung A72
190 zł
1-24 godzin
Wymiana szybki aparatu Samsung A72
110 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza Samsung A72 w Warszawie od ręki

Express GSM oferuje profesjonalną wymianę szkła i wyświetlacza Samsung Galaxy A72. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w radzeniu sobie z uszkodzonymi ekranami, jesteśmy liderem w branży zdalnie wykonywanych napraw. Klienci ExpressGSM otrzymują profesjonalną i sprawną wymianę - wyświetlacza przy użyciu części zamiennych i oryginalnych zgodnie ze specyfikacją producenta. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo przy wykonywaniu naprawy - wymiana wyświetlacza Samsung A72 a czas naprawy Twojego telefonu zależy całkowicie od Twojego uznania. Express GSM naprawi Twój telefon w ciągu godziny od przyjęcia go do naszej placówki. Jeszcze tego samego dnia otrzymasz swój smartfon z powrotem. W przypadku zgłoszenia do serwisu stacjonarnego, naprawa zostanie wykonana w ciągu godziny. W przypadku serwisu stacjonarnego naprawa może trwać dłużej ze względu na dodatkowe usterki. Cena za usługę zostanie odpowiednio ustalona.

Wymiana szybki Samsung A72 od 2 godzin

Dlaczego naprawa Samsung A72 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung A72 jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Jeśli szyba w Twoim telefonie jest pęknięta lub uszkodzona i potrzebujesz wymiana szybki Samsung A72 - możemy Ci pomóc. Możemy profesjonalnie naprawić Twój telefon, jeśli ekran dotykowy i wyświetlacz pozostają sprawne. Procedura naprawy
Wyświetlacze mogą być oddzielone od uszkodzonego szkła.
Usunięcie wszelkich klejów z wyświetlacza.
Sprawdzenie funkcjonalności ekranu dotykowego w całej płaszczyźnie.
Laminowanie i klejenie szkła
Ze względu na złożony charakter procesu naprawy, wymaga on specjalistycznej wiedzy serwisu, jak również sprzętu. Express GSM wyposażony jest w wykwalifikowanych pracowników oraz niezbędne narzędzia do wykonywania napraw. Ponieważ wymiana szyby nie jest autoryzowana przez żadnego producenta telefonów, warto skorzystać z usług naszego niezawodnego serwisu. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie naprawy wszystkich typów wyświetlaczy i sprawnie zajmą się Twoim urządzeniem. Dotyk będzie nadal działał tak jak przed naprawą, a widziane kolory pozostaną żywe.

Wymiana szybki Samsung A72 cena

Sprawa wymiany szybki w telefonie Samsung A72 może być załatwiona w naszej firmie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje na temat ceny tej usługi. W cenie tej usługi otrzymasz również darmową wysyłkę kurierem w obie strony, nową szybkę oraz serwisową usługę wymiany uszkodzonej szybki na nową. Nie musisz się martwić o dodatkowe koszty, ponieważ w cenie zawarte są wszystkie koszty związane z wymianą szybki. Po naprawie telefon jest starannie zapakowany i zabezpieczony, po czym przekazywany firmie kurierskiej, która dostarczy go na wskazany adres. Oferujemy również 3 miesiące gwarancji na naszą usługę wymiany szybki w Samsung GALAXY A72.

Wykonywana naprawa Samsung A72Koszt i Czas wymiany szybki Samsung A72
Wymiana szybki Samsung A72240 zł ZM
280 zł ORG
od 2 godzin

Ile kosztuje wymiana szybki Samsung A72?
Wymiana szybki Samsunga A72 może kosztować różne kwoty, w zależności od rodzaju szybki. Przeciętnie jednak taka usługa kosztuje około 240-280 złotych. Ważne jest jednak mieć na uwadze, że cena może wzrosnąć, jeśli podczas wymiany okazuje się, że również inne elementy telefonu są uszkodzone.

Wymiana baterii Samsung A72 w 15 minut

Masz problem z Samsungiem Galaxy A72, który nie ładuje się lub często rozładowuje. Aby uzyskać pomoc w zdiagnozowaniu problemu, zadzwoń do serwisu zajmującego się diagnostyką baterii. Doświadczeni serwisanci wiedzą, że nawet stosowanie się do wszystkich wskazówek - takich jak używanie oryginalnych ładowarek lub nieładowanie telefonu przez dłuższy czas, utrzymywanie komory baterii w czystości i unikanie ekstremalnych temperatur, aby ograniczyć gromadzenie się ciepła - nie uchroni ogniwa przed zużyciem. Express GSM może dać nowe życie i nowy wygląd Twojemu smartfonowi. Wymiana baterii Samsung A72 wykonana profesjonalnie, nie pozostawiając śladów. Oferujemy zamienniki i oryginalne baterie, w zależności od Twojego budżetu. Usługa diagnostyki baterii może być pomocna, jeśli masz pytania dotyczące kosztów wymiany baterii. Możesz skontaktować się z naszymi ekspertami.

Naprawa po zalaniu Samsung A72

Zanim zanurkujemy w plusy usługi Express GSM diagnozowania telefonu Samsung Galaxy A72, pozwól, że krótko wyjaśnię, co oznacza diagnoza. Usługa ta polega na zdiagnozowaniu uszkodzenia telefonu lub znalezieniu problemów, które spowalniają jego czas reakcji. Zapewniamy profesjonalną pomoc dla klientów. Nasi technicy sprawdzają również funkcjonalność urządzenia, aby nie uległo ono niespodziewanej awarii. Naprawa może nie być ekonomiczna, więc kontaktujemy się z naszymi klientami, aby uzyskać wycenę, zanim rozpoczniemy jakiekolwiek naprawy. Jeśli naprawa nie zostanie zatwierdzona, klient zapłaci za diagnozę, a my odeślemy telefon pod wskazany adres. Jeśli naprawa może być zakończona, ostateczny koszt zostanie pomniejszony o wartość diagnozy.

Wymiana klapki Samsung A72 

Użytkownicy Samsunga Galaxy A72 doskonale zdają sobie sprawę z wartości dobrego etui na smartfon. Nierzadko zdarza się, że tył naszego telefonu wytrzymuje widoczne zarysowania lub poważniejsze uszkodzenia. Mogą one spowodować rozszczelnienie telefonu. W takich sytuacjach sugerujemy wymianę klapki baterii Express GSM. W ofercie posiadamy trzy rodzaje.
- oryginalna
- Oryginalna - powstaje w wyniku demontażu
- zamiennik
W zależności od tego, ile pieniędzy przeznaczysz na naprawę, będziesz mógł dokonać najlepszego wyboru. Masz do wyboru zamienniki klapek lub klapki zdemontowane. Jest to najlepsza opcja, ponieważ posiadają one powłokę termiczną. W ciągu godziny od przyjęcia telefonu do serwisu, naprawa może zostać wykonana. Serdecznie zapraszamy!

Samsung Galaxy A72 wymiana gniazda ładowania

Istnieje wiele okoliczności, w których konieczna jest wymiana złącza ładowania Samsung A72. Należą do nich między innymi problemy z ładowaniem, awarie przy podłączaniu urządzeń zewnętrznych czy nieskuteczny transfer danych do komputera z systemem Windows. Profesjonalna wymiana złącza Type-с Samsung A72 odbywa się bez pozostawienia jakichkolwiek śladów. Korzyści dla Ciebie będzie wiele, m.in. szybka naprawa, która jest realizowana tego samego dnia oraz gwarancja, która obejmuje usługę i użyte przez nas części.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM