Naprawa Samsung M21

Naprawa Samsung Galaxy M21

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung M21?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
W naszym serwis Samsung każda naprawa Samsung M21 udzielamy bardzo dużą uwagę i wykazujemy się dokładnością podczas wymiany poszczególnych podzespołów, które mogą ulec uszkodzeniu w smartfonie. Dzięki temu wszystkie wykonywane przez nas prace stoją na bardzo wysokim poziomie i jak najbardziej warto postawić na naszą korzystną ofertę.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung M21
- wymiana głośniku Samsung M21
- wymiana wyświetlacza Samsung M21
- wymiana szybki Samsung M21
- wymiana baterii Samsung M21
- wymiana mikrofonu Samsung M21
- wymiana klapki Samsung M21
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung M21 Cennik

W naszym serwisie ExpressGSM, specjalizujemy się w naprawie smartfonów marki Samsung, w tym modelu M21. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym wymianę uszkodzonych szybek i wyświetlaczy, diagnostykę i naprawę różnych komponentów oraz układów płyty głównej.
Jeśli mieszkasz w Warszawie, możesz odwiedzić nasz stacjonarny serwis, gdzie nasi profesjonalni technicy zajmą się naprawą Twojego Samsunga M21. Jeśli jednak nie masz możliwości dostarczenia urządzenia osobiście, oferujemy również usługę naprawy wysyłkowej, która obejmuje całą Polskę.
Nasze usługi naprawy są wykonywane przez wykwalifikowany personel, który dba o precyzję i szybkość napraw. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zapewniamy fachową obsługę i wysoką jakoć wykonanych napraw.
Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących naprawy Samsunga M21 oraz ustalą dogodny termin i sposób dostarczenia urządzenia.
Zaufaj ekspertom i oddaj swój Samsung M21 w ręce profesjonalistów. Zadbamy o to, żeby Twój smartfon działał jak nowy i spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Wykonywana Naprawa Samsung M21Koszt, Czas  Naprawy Samsung M21
Wymiana Szybki Samsung M21180 zł (ZM)
220 zł ORG
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza Samsung M21370 zł
ORG
1 godzina
Wymiana Klapki
(Pokrywa baterii)
130 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung M21
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
140 zł
180 zł
230 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung M21
140 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung M21
140-190 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung M21
220 zł ZM
260 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł zł
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Wymiana szybki aparatu Samsung M21
110 zł
10 minut
 Szkło Hartowane
30 - 50 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Nie czekaj na kolejną ustekę naprawa Samsung M21 

Naprawa Samsung M21 to specjalność naszego serwisu i usługa, którą świadczymy od bardzo długiego czasu. Oferujemy bardzo kompleksową pomoc dla wszystkich osób, które wybiorą ofertę naszego renomowanego serwisu, który działa na rynku od długiego czasu. Do wymian baterii, albo wymiana wyświetlacza Samsung M21 lub do wymiany zbita szybka w Samsung M21, przedniej szybki czy obudowy w tym modelu podchodzimy bardzo profesjonalnie. Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, który gwarantuje, że nie pozostaną żadne ślady przeprowadzonych napraw, a przy tym telefon powróci do pełnej sprawności. Zainteresowanie się naszą ofertą i proponowanymi przez nas rozwiązaniami będzie zatem bardzo korzystne i będzie miało jak najbardziej sens. Gwarantujemy każdej osobie pełne zadowolenie z wybrania naszych wartościowych usług, które sprawdzą się rewelacyjnie i postawienie, na które będzie miało sens. Wybierz nas i przywróć telefon do działania.

Naprawa Samsung M21

Wymiana szybki Samsung M21

Dlaczego naprawa Samsung M21 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung M21 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza, bo ekran smartfona Samsung Galaxy M21 oferuje nam wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala, wykonany w technologii Super AMOLED. Posiada on rozdzielczość 1080 na 2340 pikseli, co daje zagęszczenie pikseli na cal na poziomie 402 ppi.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana szybki Samsung M21 to usługa dostępna w serwisach telefonów komórkowych. W trakcie korzystania z telefonu, istnieje ryzyko stłuczenia lub pęknięcia szybki, co jest najczęstszym uszkodzeniem, które wymaga naprawy. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego serwisu, który posiada doświadczonych serwisantów i specjalistyczne maszyny do naprawy tego typu urządzeń.
Podczas naprawy w serwisie, najpierw uszkodzona szybka jest demontowana, a następnie zastępowana nową. W przypadku telefonów z zakrzywionymi ekranami lub nieregularnymi wycięciami, konieczne jest użycie specjalistycznego sprzętu, który umożliwia precyzyjne oddzielenie szybki od ekranu.
Nasz serwis telefonów komórkowych korzysta wyłącznie z oryginalnych części podczas naprawy. Przed ich użyciem, części przechodzą dokładną weryfikację, aby zapewnić klientom wysoką jakość i niezawodność naprawy.
W razie potrzeby wymiany szybki w telefonie Samsung M21, warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który zapewni fachową naprawę oraz gwarancję na wykonane prace.
Jaka jest średnia czasu wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy A50?
W naszym serwisie telefonów komórkowych dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzenie naprawy było jak najszybsze i skuteczne. W przypadku wymiany szybki w Samsung M21, proces naprawy jest podzielony na kilka etapów, aby zapewnić precyzję i staranność wykonania.
Najpierw pobieramy informacje dotyczące uszkodzonego urządzenia po jego rejestracji i dostarczeniu przez kuriera. Następnie demontujemy uszkodzony element i przeprowadzamy wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy A50. Po zakończeniu tej czynności przechodzimy do dokładnych testów końcowych, aby upewnić się, że telefon działa prawidłowo. Po pozytywnym zakończeniu testów, telefon jest odsyłany do klienta.
Wszystkie naprawy telefonów przeprowadzane są zgodnie z naszymi standardowymi procedurami i z dbałością o jak najkrótszy czas naprawy, nie naruszając jednak wysokiej jakości wykonania. W trakcie całego procesu, klient otrzymuje regularne powiadomienia dotyczące statusu naprawy oraz numer listu nadania, dzięki któremu może śledzić przesyłkę na stronie firmy kurierskiej.
Należy podkreślić, że wysyłka telefonu kurierem do naszego serwisu oraz odesłanie go do klienta jest całkowicie bezpłatne, co stanowi dodatkową korzyść dla naszych klientów.
W przypadku wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy M21, staramy się maksymalnie zoptymalizować czas naprawy, jednak dokładny czas wymiany zależy od wielu czynników, takich jak dostępność części, skomplikowanie uszkodzenia oraz obciążenie serwisu w danym momencie. Dlatego nie podajemy konkretnego czasu trwania wymiany szybki, ale zapewniamy, że będziemy pracować jak najszybciej, nie rezygnując jednak z należytej staranności i jakości wykonania.
Nasz zespół profesjonalnych techników stosuje najnowsze i sprawdzone techniki naprawy, aby skrócić czas wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy M21 do absolutnego minimum. Jesteśmy świadomi tego, że telefon jest dla wielu osób niezbędnym narzędziem, dlatego staramy się zminimalizować czas, w którym nie będą Państwo mogli go użytkować.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Jeśli masz problem z uszkodzoną szybką w telefonie Samsung Galaxy M21, oddaj go w nasze ręce. Zapewnimy ci szybką, skuteczną i staranną naprawę, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się z działającego telefonu. Proces naprawy jest dobrze zorganizowany, aby zapewnić jak najlepsze i najefektywniejsze rezultaty. Pamiętaj, że nasz serwis gwarantuje bezpłatną wysyłkę kurierską zarówno od Ciebie do nas, jak i od nas do Ciebie. Liczymy na Twoje zaufanie i gotowość do skorzystania z naszych usług serwisowych telefonów komórkowych.

Wymiana baterii Samsung M21

Jeśli zauważasz, że bateria w Twoim telefonie Samsung M21 szybko się rozładowuje, warto rozważyć jej wymianę na nową. W ramach naszej usługi oferujemy profesjonalną wymianę baterii w telefonie Samsung M21. Ważne jest, aby podczas wymiany baterii korzystać z usług wykwalifikowanych serwisantów, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę na temat konstrukcji telefonu. Baterie w telefonach często są wklejane, dlatego nieumiejętne przeprowadzenie wymiany może spowodować uszkodzenie powierzchni baterii, a nawet prowadzić do samozapłonu. Dlatego też, zlecając naprawę naszemu profesjonalnemu serwisowi telefonów komórkowych Samsung, masz pewność, że prace zostaną wykonane w sposób prawidłowy, używając oryginalnych części. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi i zapewniamy, że Twój telefon Samsung M21 zostanie naprawiony w sposób bezpieczny i skuteczny.

Samsung Galaxy M21, M215 Dane techniczne

Informacja o dany technicznych w telefonie Samsung Galaxy M21, M215 — pamięć, ekran, aparat i inne

Wyświetlacz 6,4 ", 2340 x 1080 pikseli, 16 mln kolorów SUPER AMOLED FHD
Procesor 8-rdzeniowy Samsung Exynos 9611
System operacyjny Android 10
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wbudowana 64 GB
Aparat Tylny 48 Mpix + 5 Mpix + 8 Mpix, Przedni 20 Mpix
Komunikacja Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC, USB, Bluetooth 5.0
Pojemność baterii 6000 mAh

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM