Naprawa Samsung Note 20 Ultra

Naprawa Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung Samsung Note 20 Ultra? KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Wymiana kompletnego wyświetlacza - zakładamy tylko ORYGINAŁ, albo wymieniamy zbitą szybkę i wymieniamy baterie w Galaxy Note 20 Ultra od ręki!
Naprawa Samsung Note 20 Ultra od 30 minut w Serwis Samsung ExpressGSM.
Serwis Samsung Galaxy Note 20 Ultra, który jest dokładny i jakościowy powinien posiadać następujące dwa kluczowe elementy. ExpressGSM posiada pełną ofertę napraw. Są one wyszczególnione obok zakładki każdego modelu. Nie ma znaczenia, jeśli usługi, której szukasz nie ma na liście. Zdecyduj się na diagnozę telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą, aby poznać przyczynę. Nasz serwis telefoniczny gwarantuje, że wszystkie dane, aktualizacje i oprogramowanie zostaną zachowane na Twoim telefonie. Oferujemy gwarancję, która obejmuje zarówno instalację, jak i części.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung Note 20 ULTRA
- wymiana głośniku Samsung Note 20 ULTRA
- wymiana wyświetlacza Samsung Note 20 ULTRA
- wymiana szybki Samsung Note 20 ULTRA
- wymiana baterii Samsung Note 20 ULTRA
- wymiana mikrofonu Samsung Note 20 ULTRA
- wymiana klapki Samsung Note 20 ULTRA
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung Note 20 ULTRA Cena

Nasza firma specjalizuje się w naprawie Samsunga Note 20 ULTRA, który jest najczęściej wybieraną naprawą przez klientów. Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz szerokiego zakresu napraw, który stale się rozwija. W menu obok karty modelu znajdziesz najpopularniejsze naprawy, które są wyświetlane w rozwijanym menu. Nasz system przeprowadzi Cię przez cały proces i udzieli wskazówek, jeśli dokonasz właściwego wyboru. Jeśli masz problemy z identyfikacją problemu, możesz skorzystać z opcji diagnozy telefonu, która pomoże nam zdiagnozować problem. Gwarantujemy, że otrzymasz telefon w pełni naprawiony i bez żadnych uszkodzeń. Wszystkie dane, aktualizacje i oprogramowanie zostaną zachowane. Nasza gwarancja obejmuje zarówno instalację, jak i użyte części. Jeśli chcesz poznać pełną listę dodatkowych napraw dla modelu Samsung Note 20 ULTRA, możesz sprawdzić nasz cennik. Mamy również umiejętność naprawy złącz SIM oraz złącz kart pamięci. Każda naprawa objęta jest gwarancją zarówno na serwis, jak i na części. Jeśli umówisz się z nami wcześniej, możemy również naprawić Twój smartfon Samsung Note 20 ULTRA w ciągu jednej godziny.

Wykonywana Naprawa Samsung Note 20 ULTRAKoszt, Czas Naprawy Samsung Note 20 ULTRA
Wymiana Szybki Samsung Note 20 ULTRA
680 zł ZM
720 zł ORG
od 2- godzin
Wymiana wyświetlacza Samsung Note 20 ULTRA
1420 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana tylnej szybki Samsung Note 20 ULTRA210 zł ORG
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania Samsung Note 20 ULTRA
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
190 zł
230 zł
250 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
290 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu220 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika
150 zł (rozmów)
280 zł (multimedialny)
30 minut
Wymiana baterii Samsung Note 20 ULTRA
220 zł ZM
260 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
80-zł - Folia
10 minut
Wymiana obudowy
290 zł
1-24 godzin
Wymiana szybki aparatu Samsung Note 20 Ultra
150 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Usługi naprawcze Samsung Note 20 Ulta

Telefon bez względu na swój wiek może działać w pełni sprawnie i korzystanie z niego może być bardzo komfortowe i wygodne. Wystarczy jedynie postawić na najlepsze usługi naprawcze w przypadku usterek. Oferowana u nas naprawa Samsung Note 20 obejmuje wszystkie możliwe uszkodzenia. Usuwamy zarówno usterki związane z aspektami technicznymi, jak i błędy występujące w systemie. Twój smartfon po opuszczeniu naszego serwisu będzie w stanie działać jak zupełnie nowy i korzystanie z niego będzie bardzo przyjemne i komfortowe. Każda osoba będzie tym samym zachwycona wybraniem naszej oferty. Usterki, z którymi jesteśmy w stanie sobie poradzić to wymiana ekranu, baterii, gniazda ładowania, gniazda słuchawkowego, przedniej szybki oraz wielu innych podzespołów. Dla naszych serwisantów nie ma rzeczy niemożliwych i do każdej realizacji podchodzimy z należytą starannością i precyzją

Naprawa Samsung note 20

Wymiana szybki Samsung Galaxy Note 20 ULTRA

Dlaczego naprawa Samsung Note 20 ULTRA w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung Note 20 ULTRA jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Nasz wykwalifikowany zespół serwisantów z dużym doświadczeniem przeprowadza wymianę uszkodzonej szybki w telefonie Samsung Galaxy NOTE 20 Ultra. Bierzemy pod uwagę fakt, że coraz więcej telefonów jest wyposażonych w wyświetlacze o zakrzywionych krawędziach lub nieregularnych wycięciach, co wymaga specjalistycznych maszyn serwisowych do precyzyjnego oddzielenia szybki od ekranu. Gwarantujemy korzystanie z oryginalnych części, które przeszły dokładną weryfikację przed naprawą. Wybierając naszą usługę, możesz być pewien, że Twój telefon zostanie naprawiony przez profesjonalistów, którzy działają w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych Samsung.
Ile czasu zajmuje wymiana szybki w telefonie Samsung NOTE 20 Ultra?
W naszym serwisie telefonów komórkowych, wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy NOTE 20 Ultra zazwyczaj zajmuje kilka etapów. Najpierw rejestrujemy urządzenie po jego dostarczeniu przez kuriera. Następnie demontujemy uszkodzony element i dokonujemy wymiany szybki. Po tej operacji przeprowadzamy dokładne testy końcowe. Gdy telefon jest gotowy, odsyłamy go do klienta. Staramy się wykonywać wszystkie te etapy w możliwie krótkim czasie, by zapewnić szybką obsługę i zachować działania w należytej staranności. W trakcie procesu wymiany, klient otrzymuje również powiadomienia o statusie naprawy oraz numer listu nadania, co pozwala na śledzenie przesyłki. Odesłanie telefonu kurierem jest bezpłatne.

Wymiana wyświetlacza Samsung Note 20 Ultra w Warszawie

Właściciele smartfonów Samsung Galaxy Note 20 Ultra muszą chronić ekran swojego telefonu poprzez zakup etui lub ochraniacza na ekran. Zdarzają się sytuacje, kiedy wszystkie te środki nie działają i musimy wymienić szkło w Galaxy  Note 20 Ultra. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy fachowców, jeśli zależy nam na szybkiej i sprawnej naprawie usterki. ExpressGSM wymieni Twój oryginalny wyświetlacz zgodnie ze specyfikacją producenta. Nasi klienci otrzymują również profesjonalną naprawę oraz gwarancję, która obejmuje zarówno montaż, jak i użyte przez nas części. Oferujemy szybki serwis naprawczy. Dostarczenie telefonu do nas, żeby wykonać usługę wymiana wyświetlacza Samsung Note 20 Ultra trwa zaledwie kilka godzin. Telefon zostanie zwrócony już następnego dnia. Naprawy w serwisie stacjonarnym wykonywane są tylko po wcześniejszym umówieniu i trwają godzinę. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, cena naprawy i termin zostaną omówione indywidualnie.
Oferujemy profesjonalną usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy NOTE 20 ULTRA. Nasz serwis posiada dostęp do oryginalnych części lub najwyższej jakości zamienników, aby zapewnić Ci jak najlepszą jakość naprawy.
W przypadku rozbicia wyświetlacza, korzystanie z telefonu może być bardzo utrudnione. Drobne, wystające szkiełka mogą spowodować uszkodzenia ciała, a popękany ekran może całkowicie przestać działać. Dlatego tak ważne jest, aby skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który wykorzystuje specjalistyczne urządzenia do naprawy telefonów.
Nasza naprawa obejmuje wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy NOTE 20 ULTRA. Dzięki temu po wizycie w serwisie Twój telefon będzie działał tak, jak przed upadkiem. Dodatkowo, nasz serwis zabezpieczy Twoje dane w telefonie, więc możesz być spokojny o ich bezpieczeństwo.
Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszej i najwyższej jakości naprawy. Dlatego, jeśli umówisz się wcześniej na wizytę w naszym stacjonarnym punkcie, wykonamy naprawę nawet w ciągu 2 godzin. Nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim urządzeniem na długo.
W razie, gdyby podczas naprawy serwis zdiagnozował dodatkowe usterki, przed wykonaniem naprawy poinformujemy Cię o tym i poprosimy o akceptację kosztów. Naszym celem jest zapewnienie Ci pełnej transparentności i satysfakcji z naszych usług.
Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twój telefon działał sprawnie. Dlatego zapewniamy profesjonalną usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy NOTE 20 ULTRA. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się pełnym funkcjonalnością swojego telefonu już wkrótce.

Wymiana szybki Samsung Note 20 Ultra cena

Za pomocą naszej strony internetowej możesz zawsze sprawdzić cenę wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy NOTE 20 Ultra. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej usługi w naszym sklepie internetowym, w cenie otrzymasz darmową wysyłkę kurierem w obie strony, nową szybkę oraz serwisową usługę wymiany uszkodzonej szybki na nową. Cena podana obejmuje kompleksową usługę wymiany szybki w telefonie Samsung NOTE 20 Ultra, więc nie musisz martwić się o dodatkowe koszty. Po naprawie każdy telefon jest starannie zapakowany i zabezpieczony, a następnie przekazywany firmie kurierskiej, która dostarczy go pod wskazany przez Ciebie adres. Na wymianę szybki w Samsung NOTE 20 Ultra udzielamy 3 miesiące gwarancji.

Wykonywana naprawa Samsung Note 20 UltraKoszt i Czas wymiany szybki Samsung Note 20 Ultra
Wymiana szybki Samsung Note 20 Ultra680 zł ZM
720 zł ORG
od 2 godzin

Ile kosztuje wymiana szybki Samsung Note 20 Ultra?
Cena wymiany szybki Samsunga Note 20 Ultra zależy od rodzaju szybki, ale w przybliżeniu wynosi około 680-720 złotych. Należy jednak pamiętać, że koszt może się zwiększyć, jeśli podczas naprawy okaże się, że inne części telefonu również zostały uszkodzone.

Wymiana szybki aparatu Samsung Galaxy Note 20 ULTRA

Jeśli stwierdzisz, że szkło aparatu z tyłu Twojego smartfona Samsung Note 20 Ultra jest uszkodzone Czy masz obawy, że pęknie lub nie będzie działać? Jeśli tak, wybierz naszą usługę wymiana szybki aparatu Samsung Note 20 Ultra trwająca od 15 minut. Cieszymy się, że możemy zapewnić doskonałą obsługę o wysokiej jakości. Naszym głównym celem jest wysoka jakość. Chociaż jest tańsze od oryginalnych klapek, wymienne szkło aparatu nie jest wyposażone w powłokę termiczną. Zaleca się, aby wybrać szkło aparatu zastępczego, który ma tylną szybę, która nie jest zdemontowana. Jest ono wycenione w rozsądnej cenie i nie ma szans na przegrzanie telefonu. Naprawy tego typu wykonywane są przez ekspertów, którzy są niezwykle dokładni. Nasza usługa naprawy Samsung Galaxy Note 20 Ultra wymiana szkła trwa od 15 minut do 1 godziny (po wcześniejszym umówieniu). Telefon zostanie zwrócony następnego dnia, tego samego dnia, w którym został dostarczony przez kuriera, jeśli był zamówiony przez internet.

Wymiana baterii Samsung NOTE 20 ULTRA

Większość użytkowników telefonów komórkowych musi ładować je co najmniej raz dziennie. Często zdarza się, że podpinamy telefon do ładowania nawet w krótkich przerwach, aby zyskać kilka dodatkowych procent baterii. Choć producenci zapewniają, że nowoczesne baterie nie ulegają szybkiemu zużyciu, warto pamiętać, że każda bateria ma ograniczoną żywotność. Jeśli zauważysz, że bateria w twoim telefonie rozładowuje się znacznie szybciej, może to oznaczać, że należy rozważyć wymianę baterii na nową. Wybierając naszą usługę, otrzymasz nową baterię oraz profesjonalną usługę wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Ważne jest również, aby pamiętać, że baterie w takich telefonach są często trwale zamocowane, więc nieodpowiednie wykonanie wymiany może spowodować uszkodzenie baterii lub telefonu. Dlatego też, jeśli zdecydujesz się na naprawę, warto skorzystać z usług wykwalifikowanego serwisu telefonów komórkowych Samsung. Tylko tam możesz mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana prawidłowo, z użyciem oryginalnych części i bez ryzyka uszkodzenia urządzenia.
Ile potrwa wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy Note 20 Ultra?
Czas wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy Note 20 Ultra zależy od kilku czynników, takich jak dostępność części zamiennej, stopień uszkodzenia telefonu i obciążenie pracą w serwisie. Wszystkie te czynniki mogą wpływać na czas trwania naprawy.
Jednak nasz serwis stara się jak najszybciej przeprowadzić wymianę baterii. Przyjęcie urządzenia na naprawę rozpoczyna proces, który obejmuje rejestrację urządzenia oraz demontaż starej baterii. Następnie dokonujemy wymiany na nową, oryginalną baterię.
Po zakończeniu wymiany baterii przeprowadzamy dokładne testy końcowe, aby upewnić się, że telefon działa prawidłowo. Pozytywny wynik tych testów jest warunkiem koniecznym do odesłania telefonu do klienta. Chociaż staramy się jak najszybciej wykonać naprawę, priorytetem jest dla nas jakość wykonania usługi.
Podczas całego procesu wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy Note 20 Ultra, informujemy klienta na bieżąco o statusie naprawy, aby mógł być na bieżąco z postępem prac. Po zakończeniu naprawy, przesyłamy klientowi numer listu przewozowego, dzięki któremu może śledzić status przesyłki na stronie firmy kurierskiej.
Chociaż nie możemy podać dokładnego czasu trwania wymiany baterii, zawsze dążymy do minimalizacji czasu naprawy bez uszczerbku dla jakości. Naszym celem jest zapewnić klientom szybką i profesjonalną naprawę ich telefonów.
Ile kosztuje wymiana baterii Samsung NOTE 20 ULTRA?
Cena wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy Note 20 Ultra może być sprawdzona na naszej stronie. Za tę cenę otrzymasz nową, oryginalną baterię oraz usługę wymiany. Po naprawie telefon jest dokładnie sprawdzany, pakowany i zabezpieczany przed wysyłką. Przekazujemy paczkę firmie kurierskiej, która dostarczy ją pod wskazany przez Ciebie adres. Na wymianę złącza ładowania udzielamy 3 miesiące gwarancji.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM