Wymiana Baterii Samsung A7 2018

Samsung Galaxy A7 2018 wymiana baterii w 30 minut

Szukasz gdzie wymienić baterie w Samsung A7 2018? W naszym serwisie Samsung A7 2018 wymiana baterii jest usługą ekspresową, która zajmie u nas 30 minut. Taka naprawa Samsung A7 2018 w ExpressGSM wykonana ekspresowo z gwarancją 3 miesiące. 
KAŻDA WYMIANA BATERII W TELEFONIE SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Problemy ze smartfonem dotyczące  rozładowanej baterii czy uszkodzonej baterii nie stanowią żadnego problemu dla naszego serwisu. W Samsung Galaxy A7 2018 wymiana baterii może obejmować wszystkie te usterki i jest to usługa, którą warto się zainteresować, gdyż sprawdzi się ona znakomicie i będzie świetnym wyborem. 

Ile kosztuje wymiana baterii Samsung A7 2018

Czy Twój Samsung Galaxy A7 2018 wciąż się ładuje? Czy w ogóle się nie ładuje? Aby ustalić przyczynę Twojego problemu, skontaktuj się z serwisem ExpressGSM i wykonaj sprawdzenie baterii. Jesteśmy doświadczonymi serwisantami i wiemy, że nawet najbardziej skrupulatne przestrzeganie wytycznych, takich jak używanie oryginalnych ładowarek, niepozostawianie telefonu zbyt długo nienaładowanego, dbanie o czystość baterii, unikanie wysokich temperatur, aby nie dopuścić do przegrzania baterii, nie uchroni jej przed uszkodzeniem. ExpressGSM podaruje Twojemu smartfonowi nowe życie. Wymiana baterii Samsung A7 2018 wykonywana jest profesjonalnie i nie pozostawia śladów interwencja, koszt wymiany baterii zaczyna się od 210 zł na zamienniku, albo na oryginalnej baterii 260 zł. Możemy zaproponować zamienniki lub oryginalne baterie w zależności od tego, ile klient chce i jest w stanie zapłacić za naprawę. Warto skontaktować się z naszym serwisem diagnostyki baterii, jeśli nie są Państwo pewni, czy bateria powinna zostać wymieniona. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

Wykonywana Naprawa Samsung A7 2018Koszt i Czas Naprwawy Samsung A7 2018
Samsung A7 2018 wymiana baterii210 zł ZM
260 zł ORG
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Samsung Galaxy A7 wymiana baterii z gwarancją

Gwarantujemy czerpanie dużej radości z postawienia na nasze usługi naprawcze i Samsung A7 wymiana baterii w którym specjalizujemy się w oferowaniu wartościowej pomocy, która pod względem jakości będzie odpowiadała wymaganiom wszystkich osób. Warto tym samym wybrać naszą ofertę i najlepsze usługi, które sprawdzą się bardzo dobrze. Gwarantujemy czerpanie dużej radości z postawienia na nasze przedsiębiorstwo, które zajmuje się wymianą ogniwa. Wszystkie prace wykonamy w oparciu o dobrej jakości podzespoły i z nastawieniem na przywrócenie Samsung A7 2018 do świetnego działania
Wymienimy baterii w Samsung Galaxy A7 2018 w 30 minut i udzielimy na to gwarancje.

W krótkim czasie przeprowadzimy wymianę

Zapraszamy zatem do zdecydowania się na nasze rozwiązania i ofertę Samsung A7 2018 wymiana baterii w naszym  serwisie Samsung. Nasi fachowcy profesjonalnie podchodzą do usuwania wszystkich usterek i gwarantują zadowolenie z naszej oferty. Kompleksowe podejście do usuwania usterek będzie miało jak najbardziej sens i będzie w stanie przekładać się na radość z wybrania naszej sprawdzonej oferty.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM