Naprawa Samsung A7 2018

Naprawa Samsung Galaxy A7 2018 w ten samy dzień

Zagwarantujemy bardzo wygodne korzystanie z każdego telefonu Samsung i sprawimy, że wszystkie jego funkcje będą dostępne na wyciągnięcie ręki, bo naprawa Samsung A7 2018 w Serwis Samsung jest wykonywana od ręki?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Szybkie rozładowywanie się telefonu może być spowodowane problemami z baterią. W takiej sytuacji warto zdecydować się na usługę wymiana baterii Samsung A7 2018 naprawa będzie wykonana na zupełnie nowe, gdyż takie działanie sprawdzi się bardzo dobrze i będzie w stanie prowadzić do mnóstwa poważnych korzyści wynikających z takiego właśnie działania. Nasz serwis oferuje ekspresowe usługi wymiane zbitej szybki i wymiane wyświetlacza w Samsung A7 2018.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana szybki Samsung A7 2018 
- wymiana gniazda ładowania Samsung A7 2018 
- wymiana wyświetlacza Samsung A7 2018 
- wymiana szybki Samsung A7 2018 
- wymiana głośniku Samsung A7 2018 
- wymiana tylnej szybki Samsung A7 2018 
- Samsung A7 2018 wymiana baterii 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.
Przedstawiamy kompletny poradnik serwisowy dla telefonu Samsung Galaxy A7 2018. W pakiecie znajdziesz najczęściej zlecane naprawy. Poniżej znajduje się szczegółowy opis usługi oraz czas jej trwania. Przeciętna naprawa trwa niecałą godzinę (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeśli nie jesteś objęty usługą, skontaktuj się z serwisem lub skorzystaj z "diagnozy telefonu".

Naprawa Samsung A7 2018 Cena

Naprawa Samsung A7 2018 tego samego dnia jak trafi telefon do naszego Serwis Samsung. Postawienie na najlepsze oferty od renomowanych firm będzie dawało wiele wymiernych korzyści i będzie sprawdzało się fantastycznie w swojej roli bo jesteśmy najlepszym serwisem w branże elektronicznej w całej Polsce.
Do grona naszych priorytetowych odbiorców usług serwisowych należą klienci smartfonów Samsung Galaxy A7 2018. To właśnie te telefony serwisujemy najczęściej. Dzięki doświadczeniu, które posiadamy, mamy najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne naprawy. Nie ma potrzeby czytania całego opisu usterki przy jej wyszukiwaniu. Rozwijane menu pozwala szybko i łatwo wybrać usługę, której potrzebujesz. Możesz również wybrać diagnozę telefoniczną, jeśli Twój problem nie jest powszechny. Nasi specjaliści wycenią wówczas koszt ewentualnej naprawy. Możesz zrezygnować z zamówienia, jeśli koszt usługi przekroczy Twój budżet. Nasze usługi obejmują dożywotnią gwarancję zarówno na części, jak i na instalację. Możesz mieć pewność, że Twoje oprogramowanie, aktualizacje i dane są bezpieczne.
ExpressGSM oferuje również inne usługi, takie jak naprawa gniazd USB czy wymiana uszkodzonych kart SIM i kart pamięci.

Wykonywana Naprawa Samsung A7 2018Koszt, Czas Naprawy Samsung A7 2018
Wymiana Szybki Samsung A7 2018
150 zł (ZM)
180 zł ORG
2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung A7 2018330 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki Samsung A7 2018
90 zł (ZM)
170 zł ORG
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung A7 2018
120 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
120 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika
110-150 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A7 2018
210 zł ZM
260 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Wymiana szybki aparatu Samsung A7 201890 zł
0d 10 minut
 Szkło Hartowane
30 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.
Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i sprawności działania swojego Samsunga A7, to powinieneś odwiedzić nasz serwis ExpressGSM. Posiadamy odpowiednie narzędzia i sprzęt, który umożliwia nam szybkie i fachowe naprawy.
Nasz wykwalifikowany personel zapewni kompleksową naprawę Twojego Samsunga A7 w jednej z naszych trzech placówek. Niezależnie od tego, czy masz problem z szybką, wyświetlaczem czy baterią, z przyjemnością zajmiemy się tym dla Ciebie. Ponadto, specjalizujemy się również w diagnozowaniu i naprawie po zalaniu.
Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawisz swój Samsung A7 profesjonalnie i solidnie, to jesteśmy idealnym wyborem. Zaufaj naszej jakości usług i oddaj swoje urządzenie w nasze ręce.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Profesjonalna naprawa Samsung A7 2018

Usługa jaką jest naprawa Samsung A7 2018 to specjalność naszego serwisu i gorąco zachęcamy do skorzystania z niej. Nasza oferta obejmuje usuwanie problemów z takimi elementami jak szybko rozładowująca się bateria, uszkodzona szybka na ekranie, rozlany wyświetlacz czy problemy z gniazdem ładowania. Do każdej naprawy powierzonej naszym specjalistom podchodzimy w bardzo kompleksowy sposób i dbamy o zaproponowanie najlepszych jakościowo usług, które będzie sprawdzały się znakomicie. Wybranie naszej oferty wymiana szybki Samsung A7 2018 i wymiana baterii Samsung A7 2018 prowadzi do mnóstwa poważnych korzyści i może dawać świetne efekty. Twój Samsung powróci do świetnego działania i korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności będzie jak najbardziej możliwe. Wybranie najlepszej pomocy od naszego przedsiębiorstwa będzie skutkowało bardzo komfortowym korzystaniem z urządzenia i możliwością użytkowania go przez wiele następnych lat.

Naprawa Samsung A7 2018

Wymiana szybki Samsung Galaxy A7 2018

Dlaczego naprawa Samsung A7 2018 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung A7 2018 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza a koszt wymiany szybki jest w przystępnej cenie i na zaczyna się od 130 zł.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.
Trafiłeś we właściwe miejsce, jeśli w Twoim telefonie pękła szybka i musisz ją wymienić. Jeśli warstwa szkła jest pęknięta, naprawimy ją profesjonalnie. W przeciwnym razie dotyk i wyświetlacz Twojego telefonu pozostaną sprawne. Procedura naprawy:

 • Oddzielenie uszkodzonego szkła od wyświetlacza.
 • Oczyść wyświetlacz z wszelkich pozostałości kleju.
 • Sprawdzana jest funkcjonalność ekranu dotykowego na całej płaszczyźnie.
 • Laminowanie i klejenie szybki w telefonie Samsung A7 2018.

Złożoność naprawy wymaga szerokiej wiedzy serwisowej oraz specjalistycznego sprzętu. ExpressGSM zatrudnia wysoko wykwalifikowanych techników i posiada odpowiednie narzędzia do wykonania naprawy. Warto skorzystać z naszych rzetelnych usług, ponieważ wymiana szyby Samsung A7 2018 nie jest autoryzowaną usługą przez żadnego producenta telefonów. Posiadamy bogatą wiedzę na temat wszystkich typów wyświetlaczy i z należytą starannością zajmiemy się Twoim telefonem. Dotyk będzie działał z taką samą precyzją jak dotychczas, a kolory pozostaną żywe jak zawsze.
Zajmujemy się wymianą szybki w telefonie Samsung Galaxy A7 2018, które mogą pęknąć w wyniku upadku lub przygniecenia. Jest to najczęstsze uszkodzenie, które można naprawić w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych. Nasz zespół wykwalifikowanych serwisantów posiada niezbędne doświadczenie i specjalistyczne maszyny, dzięki którym możemy precyzyjnie wymienić uszkodzoną szybkę na nową. Wszystkie nasze części są oryginalne i przechodzą dokładną weryfikację przed ich zastosowaniem. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej naprawy swojego telefonu Samsung Galaxy A7 2018, skontaktuj się z nami i zapewnij swojemu urządzeniu najwyższą jakość serwisowania.
Jaka jest przewidywana długość procesu wymiany szybki w telefonie Samsung A7 2018?
W naszym serwisie telefonów komórkowych działamy bardzo starannie i precyzyjnie, dlatego podzieliliśmy proces wymiany szybki na kilka etapów. Pierwszym krokiem jest rejestracja urządzenia po otrzymaniu go od kuriera. Następnie demontujemy uszkodzoną szybkę i dokonujemy wymiany w telefonie Samsung Galaxy A7 2018. Po tym przystępujemy do dokładnych testów końcowych, a po ich zakończeniu odsyłamy urządzenie do klienta. Wszystkie nasze naprawy są przeprowadzane zgodnie z naszymi procedurami, ale staramy się jednocześnie skrócić czas potrzebny na wymianę szybki. Podczas całego procesu klient otrzymuje powiadomienia o statusie naprawy oraz numer przesyłki do śledzenia na stron firmie kurierskiej. Wysyłka telefonu kurierem jest bezpłatna.
Ile kosztuje wymiana szybki Samsung  A7 2018?
Chętnie podamy Ci cenę za wymianę szybki  Samsung A7 2018 na naszej stronie internetowej. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej usługi w naszym sklepie internetowym, otrzymasz darmową wysyłkę kurierem w obie strony, nową szybkę oraz usługę wymiany uszkodzonej szybki na nową w cenie. Podana cena obejmuje pełną usługę wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy A7 2018, dzięki czemu nie musisz martwić się o dodatkowe koszty. Po naprawie każdy telefon jest starannie zapakowany i zabezpieczony przez nas. Następnie przesyłamy go firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę bezpośrednio pod Twój dom, miejsce pracy lub inny wskazany adres. Wymiana szybki w Samsung Galaxy A7 2018 objęta jest 3-miesięczną gwarancją.

Wymiana wyświetlacza w Samsung A7 2018 jest ekspresową usługą

ExpressGSM zapewnia profesjonalną usługę wymiana wyświetlacza Samsung A7 2018 i taka naprawa zazwyczaj trwa od 1 godziny. Jesteśmy liderem w naprawach zdalnych w Polsce dzięki wieloletniemu doświadczeniu z uszkodzonymi ekranami, również prowadzimy serwis telefonów Samsung A7 2018 w Warszawie. Klienci ExpressGSM otrzymają profesjonalną i sprawną wymianę, tylko na oryginalny ekran AMOLED. Jest to zgodne z zaleceniami producenta. Oferujemy bezpieczeństwo, brak śladów ingerencji oraz gwarancję na wszystkie części i usługi. Czas naprawy telefonu zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Naprawa w ExpressGSM trwa mniej niż godzinę od momentu dostarczenia, albo zostawienia do nas telefonu. Twój smartfon zostanie zwrócony już następnego dnia. W przypadku usług stacjonarnych naprawa może być wykonana po wcześniejszym umówieniu się w ciągu godziny. Czas naprawy może się wydłużyć, jeśli zostaną wykryte dodatkowe usterki. W takim przypadku cena zostanie ustalona indywidualnie.
Zmiana ekranu w telefonie Samsung Galaxy A7 2018
Nowoczesne smartfony, mimo swojej wysokiej jakości wykonania, często ulegają różnego rodzaju awariom. Nawet stosowanie szkła hartowanego lub pokrowca nie zawsze zapewnia ochronę podczas upadku. Jeśli wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy A7 2018 zostanie uszkodzony, korzystanie z urządzenia może być bardzo trudne. Użytkownik może się skaleczyć na drobne wystające szkiełka. Co więcej, pęknięty ekran, zwłaszcza w przypadku wycieku, może stopniowo przestać działać.
W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego serwisu telefonów, który ma dostęp do oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników. Ważne jest, aby naprawę przeprowadzać za pomocą specjalistycznego sprzętu serwisowego, zapewniającego jakościowe wymiany ekranu w telefonie Samsung Galaxy A7 2018. Tylko taka naprawa zagwarantuje, że po wizycie w serwisie telefon będzie działał tak samo jak przed awarią. Profesjonalny serwis również minimalizuje ryzyko dodatkowych kosztów, które mogłyby wyniknąć z niewłaściwie wykonanej naprawy.
Jeśli umówisz się z nami na wcześniejszą wizytę w naszym punkcie stacjonarnym, będziemy w stanie przeprowadzić naprawę nawet w ciągu 2 godzin. Dzięki temu Twój telefon nie będzie musiał długo być odebrany. W przypadku, gdy serwis zdiagnozuje dodatkowe usterki podczas naprawy, powiadomimy Cię o tym i poprosimy o akceptację dodatkowych kosztów. Twoje dane w telefonie Samsung Galaxy A7 2018 będą bezpieczne.

Wymiana złącza ładowania w Samsung A7 2018

Wymiana złącza ładowania Samsung A7 2018 może być konieczna w kilku sytuacjach. Może zajść potrzeba wymiany złącza USB w Twoim Samsungu Galaxy A7 2018. Profesjonalna wymiana złącza USB w Samsung A7 2018 odbywa się bez pozostawiania śladów interwencji. Istnieją również inne korzyści. Należą do nich szybki czas naprawy, nawet tego samego dnia, oraz gwarancja, która obejmuje zarówno usługę, jak i części.

Wymiana tylnej szybki Samsung A7 2018

Użytkownicy Samsunga Galaxy A718 18 wiedzą, że warto zainwestować w etui do smartfona. Często zdarza się, że tył urządzenia ulega zarysowaniom lub jeszcze gorszym uszkodzeniom. Mogą one spowodować rozszczelnienie telefonu. Spowoduje to utratę wodoodporności i zwiększoną podatność na wchłanianie wilgoci. SmartSerwis24 zaleca, aby w takim przypadku wymienić klapkę baterii. Dostępne są trzy rodzaje klapek:

 • oryginalna
 • oryginalna z demontażu
 • zamiennik

Możesz podjąć właściwą decyzję w oparciu o swój budżet. Możesz wybrać klapki zamienne lub klapki z demontażu, jeśli musisz zrezygnować z klapek oryginalnych. Klapki te posiadają powłokę termiczną, co czyni je najlepszą opcją. Od momentu otrzymania telefonu, do czasu zakończenia naprawy mija zaledwie jedna godzina. Zapraszamy!

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM