Wymiana Baterii Samsung A70

Każda wymiana baterii Samsung A70 u nas robiona od ręki

Szukasz gdzie wymienić baterie w Samsung A70? W naszym serwisie wymiana baterii Samsung A70 jest usługą ekspresową, która zajmie u nas 30 minut. Taka naprawa Samsung A70 w ExpressGSM wykonana ekspresowo z gwarancją 3 miesiące. 
KAŻDA WYMIANA BATERII W TELEFONIE SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Nawet w stosunkowo nowych smartfonach może dochodzić do zużycia baterii i konieczności jej wymiany na zupełnie nową. Warto w takich momentach przeprowadzić wymianę, którą można zlecić w naszym serwisie. Wymiana baterii Samsung A70 to nasza specjalność i usługa, którą zajmujemy się od bardzo długiego czasu. Zapraszamy zatem do wybrania naszej wartościowej oferty, która sprawdzi się bardzo dobrze i wybranie, której będzie dawało świetne efekty z takiego działania. Nowe ogniwo pozwoli na dłuższe korzystanie z telefonu na jednym ładowaniu i sprawi, że telefon będzie działał z większą wydajnością.

Wymiana baterii Samsung A70 w Warszawie
Express GSM Zamówić Wymianę Baterii Samsung A70

Ekspresowa wymiana baterii Samsung A70 w Warszawie

Używasz power banku lub ładowarki od dłuższego czasu i nie zabrałeś ich ze sobą? Bateria jest najbardziej podatną na zużycie częścią telefonu. W serwisie ExpressGSM wymiana baterii w Samsungu A70 jest szybka i łatwa. Nasze wymiany i naprawy baterii Samsung A70 są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów przy użyciu najnowszej technologii. Urządzenie jest przywracane do stanu, w jakim znajdowało się przed wystąpieniem usterki. Oferujemy najtrwalsze naprawy i korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów od najlepszych dostawców.
Mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z wymiany baterii w Samsungu A70 na miejscu. Trwa to zaledwie 15 minut. Nasz serwis wymienia baterie Samsung Galaxy A70 zazwyczaj w czasie krótszym niż 30 minut. Naprawiamy również Samsung A70 drogą pocztową w ciągu 24 godzin.

Wymiana baterii Samsung A70 cena

Wykonywana Naprawa Samsung A70Koszt i Czas Naprwawy Samsung A70
Samsung A70 wymiana baterii250 zł ZM
310 zł ORG
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Wymiana baterii Samsung A70 może być tania

Oferta naszego serwisu pozwala w bardzo niskiej cenie przeprowadzić wymianę ogniwa w smartfonie i przywrócić sprzęt do w pełni poprawnego działania. Kada wymiana baterii Samsung A70 jest przez nas proponowana w bardzo atrakcyjnej cenie i dzięki temu usługa będzie łatwo dostępna dla wszystkich osób. W dodatku stosujemy wysokiej jakości akumulatory zamienne, które świetnie sprawdzają się w konkretnym zastosowaniu i dają możliwość bardzo wygodnego korzystania z nich, co także ma przełożenie na radość z wybierania takich rozwiązań. Korzyści z postawienia na Samsung A70 bateria oraz, wymianę ogniwa będą tym samym wysokie. Sama usługa nie będzie przy tym dużym obciążeniem dla budżetu domowego.
Wymienimy baterii w Samsung Galaxy A70 w 30 minut i udzielimy na to gwarancje.

W krótkim czasie przeprowadzimy wymianę

Oferowana przez nas wymiana baterii Samsung A70 jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie i każda osoba jest w stanie poradzić sobie ze skorzystaniem z takiej właśnie usługi, która sprawdzi się znakomicie. Radość z wybrania naszej oferty będzie bardzo wysoka i można będzie wiele w ten właśnie sposób zyskać. Zadowolenie wynikające z wymiany ogniwa na nowe będzie bardzo duże. Przy tym wybierając naszą ofertę nie będziesz zmuszony do rozstawania się ze swoim smartfonem na bardzo długi czas, co także ma bardzo duże znaczenie. Serdecznie zapraszamy więc do wybrania naszej oferty i wartościowych usług oferowanych przez nasz serwis.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM