Naprawa Samsung A70

Naprawa Samsung Galaxy A70 w naszym serwisie wykonana od 30 minut

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A70?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH! Każda naprawa Samsung A70 od 30 minut w serwis Samsung ExpressGSM.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A70 
- wymiana głośniku Samsung A70 
- wymiana wyświetlacza Samsung A70 
- wymiana szybki Samsung A70 
- wymiana baterii Samsung A70 
- wymiana mikrofonu Samsung A70 
- wymiana klapki Samsung A70 
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.
Nasz serwis Samsung w Warszawie to najbardziej kompleksowa oferta na naprawy nowoczesnych smartfonów. Jesteśmy w stanie usuwać wszystkie najpopularniejsze usterki, które mogą wystąpić w urządzeniach i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wartościowej oferty. Oferowana przez nas naprawa Samsung A70 jest realizowana przez specjalistów z doświadczeniem w takich pracach. Dzięki temu wszystkie wymiany uszkodzonych elementów są bardzo sprawne i realizowane w odpowiedni sposób. Dbamy o precyzję realizowanych napraw i nie pozostawiamy żadnych śladów na urządzeniach oddawanych do naszego serwisu. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć najbardziej kompleksową i wartościową pomoc dla wszystkich klientów, którzy postanowią wybrać nasze usługi w swojej sytuacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu GSM w Warszawie w celu naprawy posiadanego przez siebie smartfona.

Naprawa Samsung A70 Cena

Naprawa Samsung A70 cena nie jest wysoka i z tego też powodu warto co jakiś czas przeprowadzić wymianę i naprawę konkretnych usterek. Korzyści z takiego działania mogą być bardzo wysokie i można czerpać duże zadowolenie z wybierania takich rozwiązań i ofert, które sprawdzą się bardzo dobrze. W ExpressGSM stosujemy wysokiej jakości części do napraw i profesjonalnie podchodzimy do każdej realizacji usług. 

Wykonywana Naprawa
Samsung A70
Koszt, Czas  Naprawy
Samsung A70
Wymiana Szybki Samsung A70260 zł (ZM)
310 zł ORG
2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung A70560 zł
1 godzina
Wymiana Klapki
(Pokrywa baterii)
170 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung A70
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
140 zł
180 zł
260 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
140 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika
110-180 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A70250 zł ZM
310 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Wymiana szybki aparatu Samsung A70110 zł
10 minut
 Szkło Hartowane30-50 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

REPERACJA Samsung A70 u ekspertów

Proponowana u nas naprawa Samsung A70 to bardzo dobrej jakości usługa, która jest realizowana w profesjonalny sposób i nastawiona na zadowolenie osób, które wybiorą naszą ofertę naprawczą dla swojego urządzenia. Twój telefon dzięki pomocy naszych specjalistów otrzyma drugie życie i możliwe będzie w dalszym ciągu wygodne korzystanie z niego i używanie wszystkich jego funkcjonalności. Po naszej naprawie wszystkie funkcjonalności w urządzeniu zostaną przywrócone, a sprzęt będzie pracował w pełni poprawnie i użytkowanie go będzie należało do niezwykle przyjemnych i komfortowych. Jak najbardziej warto postawić tym samym na nasze usługi i ofertę naprawczą taką jak wymiana szybki Samsung A70 i wymiana wyświetlacza Samsung A70 które są kierowane do najbardziej wymagających klientów. Wymieniamy wyświetlacze, szybki ekranu, baterie, gniazda ładowania, naprawiamy po zalaniu i oferujemy wiele innych usług. Twój telefon dzięki pomocy naszych serwisantów będzie działał w pełni poprawnie i zostanie przywrócony bardzo szybko do sprawności. Użytkowanie go będzie zatem należało do niezwykle komfortowych.

Naprawa Samsung A70

Wymiana szybki Samsung Galaxy A70

Dlaczego naprawa Samsung A70 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Samsung A70 wymiana szybki jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 90 minut i udzielimy na to gwarancje.

Samsung Galaxy A70, A705F Dane techniczne

Informacja o dany technicznych w telefonie Samsung Galaxy A70, SM-A705F, SM-A705, SM-A705FN — pamięć, ekran, aparat i inne

Procesor: Qualcomm Snapdragon 675, ośmiordzeniowy 2,00 GHz.
Łącza:
System:
Rozmiar ekranu: 6.70 cali (Super AMOLED)
Pamięć telefonu: 128 GB.
Aparat główny: 32+8+5 Mpix.
Aparat przedni: 32 Mpix.
Pamięć RAM. 6/8 GB.

Smartfon po naprawie działa jak nowy

  Wykonana przez nasz serwis naprawa smartfona sprawia, że urządzenie działa jak zupełnie nowe i można komfortowo korzystać z jego wszystkich funkcjonalności. Oferowana jest u nas między innymi wymiana baterii Samsung A70. Usługa przyda się w przypadku, gdy oryginalne ogniwo straciło swoją pojemność i konieczne jest częste ładowanie smartfona. Inna wartościowa usługa to wymiana wyświetlacza Samsung A70. Nawet upadek z niewielkiej wysokości może doprowadzić do tego, że ekran pęknie lub rozleje się. Na szczęście nie oznacza to konieczności wymiany smartfona, gdyż w naszym serwisie można tanio dokonać wymiany wyświetlacza na zupełnie nowy. Pomagamy także w przypadku uszkodzeń tylnej klapki oraz gniazda ładowania. Te elementy również możemy wymienić na nowe. Nasza ostatnia usługa dedykowana dla modelu A70 to wymiana szybki Samsung A70 ochraniającej tylne aparaty. Jak zatem widać oferta usługowa naszego przedsiębiorstwa jest bardzo kompletna i dotyczy usuwania wielu usterek, które mogą wystąpić w smartfonie. Zapraszamy zatem serdecznie do skorzystania z naszych usług i oferty, która będzie sprawdzała się rewelacyjnie.

Naprawa Samsung Galaxy A70

U nas przywrócisz Samsunga A70 do świetnego działania

Z pomocą naszego serwisu bez problemu przywrócisz Samsunga A70 do pełnej sprawności. Nasi serwisanci przeprowadzą wszystkie niezbędne naprawy takie jak wymiana szybki Samsung A70, które pozwolą na wygodne korzystanie z samego smartfona. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszego przedsiębiorstwa i do skorzystania z naszej wartościowej oferty. Jesteśmy bowiem w stanie zaproponować kompleksowe usługi i pomoc, która będzie sprawdzała się znakomicie.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM