serwis telefonów Częstochowa

Naprawa telefonów Częstochowa ⚡ od Ręki

Zachęcamy do skorzystania z usług naprawczych w serwis telefonów Częstochowa ExpressGSM, takie usługi serwisowe są dostępne zarówno online, jak i w naszym punkcie stacjonarnym. Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz na naszej stronie internetowej lub możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Wysyłki są realizowane przez zaufanych kurierów, a każdy telefon, który zostaje do nas wysłany, jest ubezpieczony na wypadek ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych - od naprawy telefonów po sprzedaż akcesoriów do smartfonów.
Gwarantujemy profesjonalną naprawę telefonów, która odbywa się szybko i sprawnie, zazwyczaj w ciągu 15 minut. Oferujemy również ekspresową wymianę baterii i szybki w telefonach i tabletach. Na wszystkie świadczone przez nas usługi udzielamy gwarancji, a każdy klient otrzymuje paragon lub fakturę VAT. Jesteśmy w stanie naprawiać telefony renomowanych producentów, takich jak Apple iPhone, Samsung, Sony, Nokia, itp.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwis telefonów Częstochowa online, i skorzystania z usługi wysyłkowej. Nasz serwis telefonów Warszawa jest zlokalizowany przy ul. Belwederskiej 2 lub Chmielnej 98. Dzięki usłudze DOOR TO DOOR oferujemy także naprawę telefonów na odległość, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób spoza Częstochowy. Gwarantujemy, że Twój telefon zostanie naprawiony tego samego dnia, jak tylko dotrze do naszego serwisu, a naprawa zostanie objęta 3-miesięczną gwarancją.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zaufania naszemu doświadczonemu zespołowi!

Koszt robocizny - naprawa telefonów Częstochowa

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług serwisu telefonów ExpressGSM w Rzeszowie, gdzie zapewniamy szybką i profesjonalną naprawę urządzeń. Nasza obecna promocja będzie ważna przez cały rok 2024, co oznacza korzystne ceny dla naszych klientów.
Oferujemy gwarancję na nasze usługi, a naprawa telefonów Częstochowa obejmuje 3-miesięczną gwarancję, korzystając z zalecanej technologii producentów. Będziemy zadowoleni, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług!

Wykonywana Naprawa
telefonu
Koszt naprawy 
i czas realizacji usług

Wymiana szybki telefonu w Częstochowa
95 -380 zł 
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza Częstochowa
80 - 120 zł
od 30 minut
Wymiana tylnej szybki Częstochowa40 - 120 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Częstochowa
50 -140  zł
30-60 minut
Wymiana baterii telefonu Częstochowa60 -130 zł
30-60 minut
Wymiana szybki aparatu w telefonie Częstochowa 50 -110 zł
20-60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Pogwarancyjny serwis telefonów Częstochowa ExpressGSM

Na naprawione telefony udzielimy 3 miesiące gwarancie

Serwis GSM Częstochowa

Serwis telefonów Częstochowa z GWARANCJĄ!

W dzisiejszych czasach większość osób korzysta z telefonów komórkowych lub smartfonów na co dzień. Niestety, te urządzenia mogą ulec uszkodzeniu, np. poprzez stłuczenie ekranu czy problemy z ładowaniem. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług firmy ExpressGSM, specjalizującej się w naprawie różnych modeli smartfonów. Mieszkając w Warszawie, możesz osobiście odwiedzić serwis GSM lub skorzystać z usługi wysyłkowej "door to door" do Serwis telefonów Częstochowa i okolic. Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i wyszkolonemu personelowi, firma ta potrafi naprawić praktycznie każdy model telefonu komórkowego.

naprawa telefonów Katowice

Serwis GSM Częstochowa

Jesteśmy specjalistycznym Serwis GSM Częstochowa i specjalizujemy się w naprawie telefonów komórkowych. Obsługujemy klientów z całej Polski, oferując usługi naprawy wysyłkowej, także dla mieszkańców Częstochowa. Naszym priorytetem jest oszczędzenie czasu naszych klientów, dlatego zapewniamy szybką i skuteczną naprawę telefonów na najwyższym poziomie. Dzięki usłudze DOOR TO DOOR, nasi klienci mogą skorzystać z naszych usług bez konieczności wychodzenia z domu nie tylko w Polsce, lecz także w całej Unii Europejskiej. Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego proces naprawy urządzeń w naszym serwisie.

  • Redakcja ExpressGSM 19.04.2024

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY
Wysyłkowa Naprawa Telefonów

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM