Naprawa Telefonow

Ekspresowa porada i naprawa telefonow w 2 godziny

W dzisiejszych czasach prawie każdy używa smartfonu. Jest to bowiem bardzo poręczne i wielofunkcyjne urządzenie, które czasami wymagają obsługi, lub jest potrzebna naprawa telefonów. Dzięki niemu nasz Serwis i naprawa telefonow w stanie nie tylko odbierać i nawiązywać połączenia, czy wysyłać SMSy, ale także przeglądać strony internetowe i korzystać z wielu różnych aplikacji, dzięki którym mamy możliwość np. zdalnej obsługi konta bankowego. Smartfony to jednak w zdecydowanej większości bardzo delikatne urządzenia, mogące ulec różnorakim awariom i uszkodzeniom. W naszym serwisie naprawa telefonów tego typu może się wiązać z dość dużymi kosztami, lecz często jest ona niższa od wartości urządzenia. W takiej sytuacji trudno nie zdecydować się na wykonanie odpowiedniego serwisu.

Naprawa telefonow pogwarancyjna

Serwis telefonów gwarancyjny 

Zazwyczaj nowe telefony objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Oznacza to, że producent naszego smartfonu bierze odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe podczas 2-letniego okresu użytkowania go zgodnie z przeznaczeniem. Nasza naprawa telefonow w ramach gwarancji jest zazwyczaj bezpłatny - chyba, że zostanie stwierdzona ewidentna wina użytkownika polegająca na nieprawidłowym użytkowaniu smartfonu. Niemniej jednak we wszystkich innych przypadkach - tzn. po okresie gwarancji, a także przy uszkodzeniach mechanicznych urządzenia - odpowiedzialność musimy wziąć na siebie. Naprawa telefonów jest wykonywana w serwisach na terenie całego kraju... Warto jednak zastanowić się wcześniej nad tym, jak wybrać serwis telefonów.
Naprawa telefonow Warszawa

Jak wybrać serwis telefonów?

Zazwyczaj przy wyborze odpowiedniego serwisu telefonu najistotniejsze są dla nas trzy sprawy - szybkość naprawy telefonu, jej koszty i jakość wykonania. W celu dokonania jak najlepszego wyboru, warto zaznajomić się z opiniami na temat poszczególnych serwisów zamieszczanymi w internecie. Czasami jednak może to nie wystarczyć do podjęcia odpowiedniej decyzji. Godnym polecenia serwisem telefonów na terenie miasta Warszawy jest sieć ExpressGSM, w której ekspresowo będzie wykonana naprawa telefonow przy ulicy Chmielnej 98 w Centrum i ulicy Belwederskiej 2 dzielnica Mokotowie. 

Serwis Telefonów
Naptawa telefonow - adresy

Gdy naprawa telefonów jest za droga...

Niestety, często zdarza się, że oferowane przez inne serwisy usługi są bardzo drogie, przez co klienci rezygnują z naprawy swojego urządzenia. Wybierając sprawdzone rozwiązanie, czyli sieć Expressgsmeu macie Państwo pewność otrzymania wstępnej realnej wyceny usługi oraz bieżących informacji na temat ewentualnego podniesienia kosztów (ze względu na trudności w montażu, czy też brak części w hurtowni). W Warszawie pod adresem Belwederska 2 oraz Chmielna 98 mieszczą się serwisy telefonów, do których warto udać się w celu naprawy swojego smartfonu. Pracownicy tych zakładów mają duże doświadczenie w naprawach telefonów, dzięki czemu szybko zlokalizują problem i zaproponują możliwe najtańsze jego rozwiązanie w naprawie telefonow. W ramach reperacji telefonow funkcjonują dwie placówki mieszczące się przy ul. Belwederskiej 2 oraz ul. Chmielnej 98.
MAPA DOJAZDU

Serwis telefonów zawsze pod ręką

Serwis GSM w Warszawie

Na stronie internetowej www.expressgsm.eu znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące punktów serwisowych Expressgsm wraz z godzinami pracy. Przed wizytą zawsze warto zadzwonić w celu zorientowania się co do aktualnych możliwości czasowych naprawy danego telefonu.
W ExpressGSM naprawa telefonow przebiega bardzo sprawnie pod warunkiem skorzystania z usług najlepszych specjalistów naszego Serwisu GSM. Eksperci z branży są w stanie zaoferować wartościowe usługi i najlepszą pomoc, która będzie spełniała wszystkie oczekiwania. Wybranie takich usług będzie miało zatem duży sens. Jesteśmy jednym z najbardziej renomowanych serwisów, które działają na rynku i posiadamy olbrzymie doświadczenie w usuwaniu usterek ze smartfonów. Zapraszamy zatem serdecznie do wybrania naszej pomocy i usług świadczonych przez naszą firmę.

Usługi po naprawie telefonów w Serwisie Telefonów ExpressGSM

Szukasz serwisu telefonów w Warszawie? Skorzystaj z profesjonalnych ofert Serwisu Telefonów w Warszawie ExpressGSMeu . Gwarantujemy zadowolenie z naprawy telefonów marek takich jak Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei.
Usługi po naprawie telefonów ktore wykonujemy w serwisie w Serwisie GSM ExpressGSMeu

Naprawa Telefonów Po Zalaniu

Co zrobić, jeśli telefon wpadnie do wody?
Takie sytuacje zdarzają się dość często, a co najważniejsze, użytkownik musi wiedzieć, jak się zachować
w tym przypadku.
Gdy telefon wpadnie do wody, powinieneś...
Więcej...

Wymiana baterii w telefonie

Niedziałająca bateria w telefonie: Szybko rozładowująca się bateria – telefon wyłącza się na zimnie, odłącza się podczas połączenia,
wyświetla się nieprawidłowe wskazanie ładowania lub podczas ładowania - ładowanie wzrasta z 10% do 50% w ciągu 5 minut
Więcej...

Wymiana Wyświetlacza

Najczęstszą awarią smartfona jest uszkodzenie wyświetlacza, więc Wymiana Ekranu (wyświetlacza) jest dość częstym rodzajem naprawy w centrum serwisowym. Aby uniknąć uszkodzenia urządzenia, należy użyć specjalnego sprzętu i zestawu narzędzi.
Więcej...

Ile kosztuje wymiana szybki

Naprawa telefonów, wymiana szybki Samsung, Xiaomi, Huawei, iPhone w
Warszawie.
Chcesz wyjaśnić, jakie są koszty wymiany zbitej  szybki w telefonie, interesuje Ciebe - ile kosztuje wymiana szybki w telefonie?  Można skorzystać z naszego cenniku i zgłosić awarie.
Więcej...

ile trwa naprawa gwarancyjna telefonu

Ile trwa naprawa telefonu i w jakiej cenie to będzie naprawione

Każda naprawa telefonow to skomplikowany proces i każda usterka wymaga swój czas na reperacje:
ile trwa wymiana szybki w telefonie albo ile kosztuje naprawa telefonu znajdziesz w naszym serwisie telefonów.
ile trwa wymiana szybki w telefonie

Jakość części zamiennych

 • Oryginalna (ORG) – 100% oryginalne części zamienne, wyprodukowane przez producenta, z fabrycznie nałożonym klejem OCA lub taśmami montażowymi (w zależności od modelu) 
 • Regenerowana (REF) - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze, w których była  wymieniona zbita szybka).  
 • Fabryczna (FB) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta. 
 • Zamiennik (ZM)- nieoryginalna część zamienna dobrej jakości – od oryginału może różnić się odcieniem barwy, powłoką oleofobową oraz generacją Gorylla Glass.
 • AAA - nieoryginalna część zamienna wyprodukowana w technologii producenta z powłoką oleofobową. Od oryginału może różnić się odcieniem barwy.
Głośnik  do Wymiany

Wymiana głośnika w telefonie

Jedną z możliwych awarii smartfona jest uszkodzenie głośnika, który odpowiada za emitowanie dźwięku. Możliwa jest jednak wymiana głośnika na zupełnie nowy i tym samym przywrócenie telefonu do świetnego działania i pełnej sprawności...

... Wymiana głośnika w telefonie to nasza specjalność i usługa...

Więcej...
Wymiana głośnika w telefonie
Aparat do telefonu

Naprawa aparatu w telefonie

Obecnie aparat w nowoczesnych smartfonach stanowi jeden z najważniejszych elementów urządzenia. W przypadku jego awarii telefon znacznie traci na swoich możliwościach i warto odpowiednio podejść do samego usunięcia usterki...
... Naprawa aparatu w telefonie to specjalność naszego przedsiębiorstwa i zapraszam do wybrania naszych usług...

Naprawa aparatu w telefonie
iSerwis

Warszawa Serwis GSM- ExpressGSM

Dlaczego jesteśmy iSerwis Warszawa - ExpressGSM?
Ponieważ wykonujemy wysokiej jakości napraw przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych.
Najczęściej dokonywane naprawy w serwis plus gsm:
Wymiana wyświetlacza – od 15 min.
Wymiana złącza USB – od 30 min
Wymiana szybki/dotyku – od 1 godziny
Naprawa Telefonów w serwisie ExpressGSMeu od 15 minut.

Naprawa telefonow oferowana przez nasz serwis jest bardzo kompleksowa i dotyczy wszystkich dostępnych na rynku modeli urządzeń. Można bez problemu zatem skorzystać z wartościowej oferty naszego przedsiębiorstwa i najlepszych usług, które jesteśmy w stanie zaoferować dla wszystkich klientów. Zapraszamy zatem serdecznie do wybrania takich rozwiązań i postawienia na ExpressGSM. Gwarantujemy pełne zadowolenie z postawienia na nasz wartościowy serwis urządzeń mobilnych.

Więcej...

Jak korzystać z Serwis GSM ExpressGSM

Wybierając Serwis Gsm ExpressGSM - zaoszczędzić czas

1 Średni czas naprawy telefonu w Serwisie GSM ExpressGSM od 20 minut do 2 godzin.
2. Wysyłkowa naprawa telefonu i powrotna wysyłka w ciągu 24h
3. W serwisie GSM ExpressGSMeu naprawa telefonów odbywa się na profesjonalnym sprzęcie, co pozwala nam robić naprawę od ręki - natychmiast.

Mapa dojazdu do Serwisu GSM

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Serwis wysyłkowy w Warszawie

1. Wysyłacie uszkodzony telefon do Serwisu GSM - ExpressGSM
2. Naprawiamy telefon w ciągu 24h
3. Po naprawie, telefon wysyłamy do Państwa z powrotem.

Naprawa telefonów w Warszawie

Serwis telefonów
Naprawa telefonów
Wymina szybki
Serwis door to door
Xiaomi Serwis
iPhone Serwis
Samsung Serwis
Huawei Serwis

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

 • Redakcja ExpressGSM 04.08.2021

© Copyright 2024 ExpressGSM