Wymiana baterii Samsung A5 2016

Samsung A5 2016 wymiana baterii

Zużyty akumulator w telefonie bardzo wyraźnie wpływa na sam komfort użytkowania sprzętu. Wpływa na to, że urządzenie znacznie krócej „trzyma” na jednym ładowaniu i odnotowuje spadek wydajności. W skrajnych przypadkach może również występować problem z włączeniem samego smartfona. Objawy zużytego akumulatora są zatem dość charakterystyczne i stosunkowo łatwo można je rozpoznać. Po postawieniu trafnej diagnozy nie pozostaje zatem nic innego jak przeprowadzenie wymiany ogniwa. Najlepiej w tym celu skorzystać z usług naszego serwisu, który specjalizuje się w urządzeniach GSM. Oferujemy wysokiej jakości usługi i zapewniamy czerpanie zadowolenia z postawienia na nasze usługi. Wysoka jakość i szybkie realizowanie naszych usług to największe zalety naszego przedsiębiorstwa.

Samsung A5 2016 wymiana baterii cena

Wymiana Baterii w Samsung A5 2016 u nas zajmie od 15 minut.

Wykonywana Naprawa
Samsung A5 2016
Koszt i Czas Naprwawy
Samsung A5 2016
Wymiana baterii Samsung A5 201690 zł ZM
140 zł ORG

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Bateria Samsung A5 2016 do wymiany

Samodzielna wymiana akumulatora

Wymiana baterii Samsung A5 2016 jest utrudniona z uwagi na fakt, że producent nie zastosował otwieranej klapki obudowy. Mamy tutaj do czynienia z nowoczesną konstrukcją, w której tył jest na stałe przyklejony. Wystarczy jednak suszarka do włosów, aby rozpuścić trzymający tylną pokrywę klej i móc ją odciągnąć. Dzięki temu możliwe będzie przedostanie się do wnętrzności urządzenia w celu wymiany akumulatora. Następnie wystarczy jedynie wyczyszczenie pozostałości po kleju, nałożenie nowego i ponowne zamontowanie klapki. 

Samsung galaxy A5 2016 wymiana baterii

    Podczas całego procesu bardzo istotne jest zachowanie dużej ostrożności, gdyż tylna ścianka wykonana jest ze szkła, które jest podatne na uszkodzenia. Zarówno zdejmowanie pokrywy, jak i ponowne jej montowanie powinny być zrealizowane z należytą starannością. W ten sposób uda się uniknąć uszkodzenia telefonu i przywrócić go do pełnej sprawności.

Profesjonalna wymiana baterii

Pomoc specjalistów

Zdecydowanie bezpieczniejsze jest skorzystanie z usług naszego serwisu GSM. Telefony marki Samsung są naszą specjalnością i posiadamy duża wiedzę na temat usuwania ich wszystkich usterek. Jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić wymianę baterii w urządzeniu. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu oraz oryginalnych części zamiennych. Po naszej naprawie smartfon będzie działał jak w dniu zakupu. Nasz wysokiej klasy sprzęt sprawia, że jesteśmy w stanie bez uszkodzeń wymienić ogniwo. Wymiana wykonana przez nasz serwis nie pozostawia dodatkowo kompletnie żadnych śladów.


wymiana baterii Samsung

Zapraszamy zatem do naszego serwisu, w którym otrzymasz profesjonalną pomoc z zakresu naprawy smartfona. Twój A5 2016 zyska drugie życie i możliwe będzie wygodne korzystanie z niego przez bardzo długi czas. Serdecznie zapraszamy więc do zainteresowania się naszymi usługami. Jesteśmy w stanie wymieniać baterie również w wielu innych modelach smartfonów.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM