wymiana baterii Samsung S7

Profesionalna wymiana baterii Samsung S7 w serwisie trwa od 15 min. ⏱️

Użytkownicy nowoczesnych smartfonów coraz częściej muszą się mierzyć z problemem zmniejszonej pojemności akumulatora i z taką usterką jak wymiana baterii Samsung S7 nasi klienci przychodzą do nas na reperacje Już kilkaset cykli ładowania jest w stanie doprowadzić do zdecydowanie mniejszej pojemności, która z kolei wpływa na to, że konieczne jest o wiele częstsze ładowanie urządzenia. Na skutek dostarczania do sprzętu zbyt niskiej energii dochodzi także do sytuacji, w których to telefon traci swoją pierwotną wydajność. Korzystanie z najlepszej pomocy i najlepszej usługi serwisowej wymiana baterii S7 jest tym samym bardzo istotne i wpływa na wysokie zadowolenie z użytkowania konkretnego sprzętu. Nasz serwis specjalizujący się w wymianie baterii posiada interesującą ofertę i świadczy najwyższej jakości usługi.

Samsung S7 wymiana baterii w Warszawie
Express GSM Zamówić Wymianę Baterii Samsung S7

W telefonie Samsung S7 wymiana baterii wykonana w naszym serwisie, lub wysyłkowo

Bateria w telefonie Samsung S7 jest kluczowym elementem. Wydajność baterii jest kluczowa dla komfortu użytkowania Twojego smartfona Galaxy S7. Niestety, baterie z czasem tracą swoją pojemność. Usługa Samsung S7 wymiana baterii może okazać się konieczna jeśli ładujesz telefon codziennie 2 albo 3 razy. Dla naszych serwisantów w  S7 wymiana baterii to proste i łatwe zadanie. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Wymiana baterii w smartfonie to skomplikowane zadanie, które wymaga fachowych umiejętności i profesjonalnych narzędzi.

- Czas naprawy: Od 15 do 30 minut
- 100% fabrycznie nowa i oryginalna bateria
- Gwarancja: 3 miesiące
- Możesz otrzymać paragon, lub fakturę VAT 23%

Mieszkańcy Warszawy mają szybki i łatwy dostęp do wymiany baterii w Samsung S7 i taka naprawa trwa to 15 minut.
Nasz serwis zazwyczaj wymieni baterię w Twoim Samsung Galaxy S7 w ciągu do 30 min.

Ile kosztuje wymiana baterii Samsung S7 w Warszawie 🔋

Samsung S7 problem z baterią? W serwisie telefonów ExpressGSM zawsze można wymienić baterie Galaxy S7 od ręki. W tym telefonie Samsung S7 jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie problemy i zażegnać wszystkie usterki, które mogą się pojawić pod czas korzystania z telefonu. Wysoka jakość proponowanych przez nas usług powoduje, że wybranie naszej oferty nie potrzebuje żadnych pytań ile kosztuje wymiana baterii Samsung S7 wiadomo, że wymiana baterii Galaxy S7 będzie dawało świetne rezultaty i będzie przekładało się na czerpanie bardzo dużego zadowolenia ze skorzystania z oferty proponowanej przez nasz renomowany serwis. Nasi fachowcy to gwarancja przeprowadzenia kompleksowej usługi po wymianie baterii, oraz naprawa Samsung S7 w naszym serwisie, która nie wymaga straty czasu.

Wykonywana Naprawa Samsung S7Koszt i Czas wymiana baterii Galaxy S7
Samsung Galaxy S7 wymiana baterii170 zł ZM
230 zł ORG

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Wymiana ogniw w telefonie

Wymiana ogniw w telefonach Samsunga

  Wiele osób korzysta z urządzeń od Samsunga, która cieszą się dużą popularnością i wiele modeli mimo swojego wieku nadal oferuje zadowalającą wydajność. Najczęściej korzystanie z nich jest utrudniane poprzez spadek pojemności baterii. W takiej sytuacji naprzeciw oczekiwaniom wychodzi nasz serwis, którego specjalnością jest wymiana baterii Samsung S7 i taka naprawa trwa 15-30 minut. Posiadamy na stanie oryginalne ogniwa, które montujemy w telefonach i wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia bardzo solidnej naprawy sprzętu.


Samsung S7 wymiana baterii

Korzystania z urządzenia przez okres wielu lat wymaga wymiany baterii S7 w naszym serwisie

Posiadacze smartfonów doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nowoczesne urządzenia są bardzo podatne na występowanie w nich różnego rodzaju usterek. Do najczęstszych problemów, które występują w takich sprzętach można przede wszystkim zaliczyć stracenie zużycie akumulatora. W ExpressGSM Samsung S7 wymiana baterii oferowana usługa zazwyczaj trwa 20 minut a koszt wymiany baterii jest stały i nie idzie do góry. 

Galaxy S7 bateria wymiana od 15 minut

Jeśli bateria w smartfonie Samsung Galaxy S7 przestanie działać, prawdopodobnie jej wymiana będzie absolutną koniecznością. Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie energii, takich jak wyłączanie aplikacji, które nie są potrzebne i włączanie trybu oszczędzania baterii. Dodatkowo można zadbać o to, by bateria nie padła całkowicie. W pewnym momencie wszystkie te metody okazują się nieskuteczne i jedynym wyjściem jest wymiana baterii Samsung S7 i taką naprawę załatwimy od 15 minut. ExpressGSM może dać Twojemu telefonowi nowe życie. Dbamy również o to, aby montaż baterii był przeprowadzony z należytą starannością i nie pozostawiał żadnych śladów. Oferujemy oryginalne i zamienne baterie. Jesteśmy specjalistami w wymianie baterii Samsung. Dodatkowo zapewniamy fachową pomoc w przypadku problemów z baterią dla tego Galaxy S7 bateria wymiana trwa od 15 minut.

Filmik na YouTube z modelem S7 wymiana baterii

Jeśli Twój Samsung Galaxy S7 zaczyna zwalniać (informacja w ustawieniach baterii), lub bateria jest rozładowana, należy ją wymienić. Czasami bateria może sprawić, że urządzenie zostanie zrestartowane. W takich przypadkach najlepiej jest porozmawiać z technikiem. Istotne jest, aby wymienić baterię, upewniając się, że pozostałe funkcje działają prawidłowo, a urządzenie nie wykazuje oznak uszkodzenia, takich jak wygięty lub pęknięty wyświetlacz.

Galaxy S7 bateria Wymiana

W Samsung S7 wymiana baterii jako płatna usługa naprawcza obejmuje następujące elementy:

 • Profesjonalnie zainstalowana z fabrycznie nowego, oryginalnego podzespołu
 • Trzymiesięczna gwarancja
 • Gwarancja dla modeli, które są wodoodporne

Gdy w S7 wymiana baterii może wchodzić w grę:

 • Urządzenie nie chce się włączyć z powodu uszkodzonej baterii
 • Koniecznie zadbaj o regularne ładowanie swojego urządzenia.
 • Podczas wykonywania połączeń lub robienia zdjęć aparat będzie wyłączony
 • Urządzenie pokazuje sprzeczne wartości dotyczące stanu naładowania.

Kiedy wymiana baterii Galaxy S7 nie możliwa

 • Obudowa urządzenia uległa poważnemu uszkodzeniu i nie pozwala na odpowiednią instalację.
 • Urządzenie wykazuje oznaki zalania lub zawilgocenia
 • Urządzenie nie włącza się lub nie działa prawidłowo.
 • Masz aktywną blokadę ICloud na swoim urządzeniu.
 • Urządzenie posiada nieoryginalne komponenty.
Samsung S7 wymiana baterii

Samodzielna wymiana ogniwa

Jeszcze niedawno wymiana akumulatora w smartfonie nie stanowiła żadnego problemu i można było przeprowadzić ją samodzielnie. Od jakiegoś czasu jednak urządzenia z otwieraną tylną klapką nie są produkowane. Producenci w celu zapewniania lepszej wodoszczelności telefonów postawili na tworzenie całkowicie zamkniętych konstrukcji. Dlatego też samodzielna wymiana baterii Samsung S7 nie jest już tak prosta. Niezbędne jest posiadanie do tego odpowiedniego sprzętu, który da możliwość otworzenia konstrukcji. W domu można do tego celu wykorzystać suszarkę, która pozwoli na podgrzanie kleju trzymającego klapkę i tym samym odciągnięcie jej. Duży strumień ciepła kierowany na tył urządzenia pozwala na jego łatwiejsze otworzenie. Następnie podważenie klapki da dostęp do wnętrza smartfona. Jej ponowne zamontowanie jest łatwe, ale wymaga posiadania specjalnego kleju, który pozwoli na stworzenie bardzo solidnego połączenia.

Sprawna wymiana akumulatora

Nasz serwis specjalizuje się w urządzeniach od Samsunga i oferuje bardzo sprawną wymianę ogniw. Posiadamy doświadczenie z telefonami Samsung i jesteśmy w stanie zaproponować wartościową pomoc. Przy okazji do wszystkich naszych napraw wykorzystujemy najlepszej jakości podzespoły, oraz bateria Samsung S7 w naszym serwisie może być zamontowana oryginalna, które charakteryzują się długą żywotnością. Zapraszamy więc serdecznie do wybrania naszej oferty. 

 • W Serwisie ExpressGSM wymiana baterii w Samsung S7 jest usługą ekspresową. Cała procedura, odklejenie klapki, wymiana baterii, sprawdzenie baterii i wydanie telefonu trwa około 30 minut. W ofercie posiadamy zarówno baterie oryginalne, jak i zamienniki. Na usługę udzielamy 3 miesiące gwarancji.
door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM