Wymiana baterii cena

Wymiana baterii cena – z czego się składa?

Na świecie żyją miliardy osób, które doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie telefonu. Jednym z elementów, który na to pozwala, jest bateria, bez której żaden smartfon nie będzie zdatny do użytku. Właściwie można śmiało powiedzieć, że ta część, jest sercem telefonu. Jeśli zadajesz sobie pytanie: wymiana baterii cena – z czego się składa, to warto wiedzieć, że przy obliczaniu kosztów naprawy takie urządzenia, należy doliczyć kilka rzeczy. Poniżej dowiesz się, o jakie konkretnie działania chodzi.

Cena baterii do telefonu

Cena samej baterii do telefonu może się od siebie różnić, ze względu na model smartfona, z którym przyjdziecie do naszego serwisu. Mniej więcej wahają się one od 20 do 60 zł. W niektórych przypadkach sprawa jest banalnie prosta w przypadku wymiany baterii. Cena wówczas też jest stosunkowo niska. W starszych modelach wystarczy po prostu zdjąć klapkę i wymienić starą baterię na nową. Nie ma tu więc konieczności rozmontowywania telefonu, tak jak to jest w wielu innych przypadkach, jeśli chodzi o nowe modele smartfonów.

Wykonywana Naprawa 
Wymiana baterii w telefonie
Koszt, Czas Naprwawy
Wymiana baterii
Cena wymiany baterii w telefonie
70-260 zł
od 15 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

  Wymiana baterii i cena tej operacji przedstawia się dwutorowo:

 • samodzielna wymiana, będzie kosztowała Cię tylko tyle, co sama bateria. W przypadku starszych modeli telefonów, może i nie jest to zbyt skomplikowana operacja. Ale należy pamiętać, że każda ingerencja w smartfon, bez pomocy fachowego serwisu jest dość ryzykowne, ponieważ jeśli uszkodzimy jakąkolwiek część, podczas wymiany starej baterii na nową, wówczas narażamy telefon na usterki. A jeśli tak się stanie, wówczas i tak będziemy musieli udać się do serwisu i poniesiemy wtedy większe koszty;
 • jeśli udamy się do serwisu od razu, to nie dość, że otrzymamy nową baterię, na którą dostaniemy gwarancję, to jeszcze cała operacja wymiany tej części przebiegnie bez komplikacji.

W naszym serwisie montujemy najlepsze podzespoły

  Za każdym razem, kiedy przyjdzie do nas klient chcący wymienić starą baterię na nową, zaoferujemy najlepsze możliwości. Cała procedura wygląda następująco:

 1.  oddajesz nam telefon, który zostaje poddany diagnozie, która jest całkowicie bezpłatna;
 2. po diagnozie, wyceniamy wymianę baterii i ewentualnie wskazujemy, jakie usterki są jeszcze do naprawy;
 3. następnie Ty podejmujesz decyzję, czy chcesz wymieniać u nas baterię, czy też nie;
 4. jeśli decyzja jest pozytywna, wówczas spisujemy z Tobą protokół, w którym zaznaczamy, co podlega naprawie, lub wymianie;
 5. po spisaniu, telefon trafia w ręce naszego technika, który w szybki i profesjonalny sposób, wymienia starą baterię na nową;
 6. po wymianie, telefon jest sprawdzany pod kątem tego, czy bateria działa w sposób prawidłowy;
 7.  jeśli tak, przechodzimy do płatności i oddajemy Ci w pełni sprawny telefon.

Ponosisz więc koszty za samą baterię i jej wymianę na nową. Zawsze staramy się, aby całkowite koszty naprawy czy wymiany jakiejś części w telefonie były dopasowane na każdą kieszeń.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM