Wymiana szybki Huawei P20 lite

Huawei P20 Lite wymiana szybki w 2 godziny

Naprawa Huawei P20 Lite ma na celu przywrócenie utraconej funkcjonalności smartfona znanego chińskiego producenta. W naszej ofercie wymiana szybki Huawei P20 Lite mamy zarówno oryginalne części zamienne, jak i zamienniki, które w połączeniu z użyciem profesjonalnego sprzętu i nowoczesnych narzędzi pozwalają ekspertom serwisu ExpressGSM na wyeliminowanie wszelkich usterek w ciągu kilku godzin. Po zakończeniu naprawy klient otrzymuje odnowiony smartfon.
Jednak najczęstszą usterką w Huawei P20 Lite jest zalanie telefonu. Obecność wilgoci wewnątrz smartfona prowadzi do utleniania styków i dalszego powstawania korozji, w wyniku czego mikroukłady ulegają awarii. Samosuszenie urządzenia za pomocą improwizowanych środków może znacznie zaszkodzić. Dlatego profilaktykę po kontakcie z wodą powinni prowadzić specjaliści posiadający niezbędne doświadczenie i odpowiednie umiejętności.

Wymiana szybki Huawei P20 lite cena

Naprawa Huawei P20 Lite - dokładnie usługa wymiana szynki Huawei P20 Lite cena jest bardzo dobra i jest wartą zainteresowania taką usługą. Priorytetem dla naszego serwisu jest bowiem stosowanie najlepszych podzespołów w miejsce uszkodzonych i przywracanie urządzeń do pełnej sprawności. Koncentrujemy się na tym, aby ten model telefonu po opuszczeniu naszego salonu działał tak jak dopiero po odebraniu go ze sklepu. Wykonujemy kompleksowe prace naprawcze, a stosowanie najlepszych narzędzi i podzespołów sprawia, że nie pozostawiamy żadnych śladów po realizowanych przez nas naprawach. Zainteresowanie się naszą ofertą i postawienie na sprawdzone usługi naszej firmy będzie dawało znakomite efekty i będzie w stanie zachwycać pod wieloma względami.

Wykonywana Naprawa
Huawei P20 lite
Koszt, Czas Naprawy
Huawei P20 lite
Wymiana szybki Huawei p20 lite160 zł (ZM)
190 zł ORG
2-3 godziny

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Oryginalna szybka wyświetlacza Huawei P20 lite

 Wymiana szybki w Huawei P20 lite przy użyciu oryginalnych części zamiennych

Wymiana szybki Huawei P20 Lite przeprowadzana jest przez ekspertów z serwisu ExpressGSMeu w jak najkrótszym czasie dzięki dostępności części zamiennych. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy odwiedzić jeden z naszych punktów w Warszawie.

Oryginalny ekran Huawei P20 lite

Klientom mieszkającym w innych regionach Polski polecamy skorzystanie z usługi Door to door. Gdy smartfon dotrze do serwisu, specjalista w ciągu kilku godzin zdiagnozuje awarię i przywróci funkcjonalność Twojego urządzenia.
Jeśli chcesz poznać wstępną przyczynę awarii swojego smartfona bez odwiedzania naszego centrum, zapraszamy na oficjalną stronę serwisu ExpressGSM. Wybierz swój model oraz usługę, a także zapoznaj się z cennikiem, który zawsze jest aktualny.
Kontaktując się z naszymi specjalistami przez Messenger, e-mail, numery telefonów wskazane na stronie możesz uzyskać bezpłatną konsultację.
Cenimy naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę. Aby zapłacić za nasze usługi, klient może skorzystać z:
● Gotówką;
● Przelewem na konto;

Wymiana szybki w Huawei P20 lite lub wymiana ekranu

Po czym poznać, że ekran Huawei P20 Lite wymaga wymiany:

Wymiana ekranu Huawei P20 Lite jest potrzebna, gdy na wyświetlaczu pojawiają się plamy, paski, pęknięcia lub odpryski, które są głównie wynikiem mechanicznego uderzenia w wyświetlacz. W serwisie ExpressGSM pracują doświadczeni specjaliści, którzy korzystając z nowoczesnego sprzętu i oryginalnych wyświetlaczy do tego modelu, szybko będzie realizowana usługa Huawei P20 lite wymiana szybki przywrócą utraconą funkcjonalność i zewnętrzną estetykę Huawei P20 Lite. Na życzenie klienta posiadamy również wyświetlacze zamienniki. Serwis ExpressGSM na swoje usługi udziela 3-miesięcznej gwarancji.  

Szybka Hyawei P20 lite

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM