iPhone X wymiana szybki

Wymiana szybki iPhone X w Warszawie

W ExpressGSM wymiana szybki iPhone X trwa od 60 minut. Jeśli masz zbitą szybkę na
ekranie telefonu - nie ma problemu! Serwisanci ExprssGSM zastąpią rozbite szkło i zachowają oryginalny wyświetlacz. Warto pamiętać, że oryginalny ekran w iPhone X różni się od nieoryginalnego wyświetlacza. Z całą PEWNOŚCIĄ lepiej zachować oryginalny wyświetlacz, zrobić usługę iPhone X wymiana szybki niż zainwestować w nieoryginalną część zamienną.
Uszkodzenia szybki są szczególnie często spotykane w nowych smartfonach i mogą prowadzić do pojawiania się poważnych uszkodzeń sprzętu. Odpowiednie podejście do sprawy i zrealizowanie procesu naprawczego daje świetne efekty. W ExpressGSM świadczymy kompleksowe prace naprawcze i oferujemy bardzo wartościowe usługi Naprawa iPhone X wykonywane od ręki, których jakość jest niezwykle wysoka. Dzięki temu w Apple iPhone X jesteśmy w stanie wymienić przedni panel i sprawić, że sprzęt będzie działał w pełni poprawnie. Korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności będzie jak najbardziej możliwe i bardzo komfortowe. Montowane przez nas szybki są najwyższej jakości i doskonale pasują do konkretnego modelu urządzenia. Zapraszamy więc do zainteresowania się naszą ofertą i skorzystaniem z proponowanych przez nas wysokiej klasy produktów, które sprawdzą się świetnie.

Ile kosztuje wymiana szybki iPhone X

Wykonywana Naprawa
iPhone X
Koszt, Czas Naprawy
iPhone X
iPhone X Wymiana Szybki
420 zł ZM
480 zł org
od 1-2 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Zbita szybka iPhone X

Nowa szybka w iPhone X pozwala przez długi czas korzystać ze smartfona

    Najczęstszą usterką, z jaką zwracają się klienci, naprawiając telefony, jest wymiana szybki iPhone X - ten rodzaj naprawy jest dużo tańszy niż wymiana całego wyświetlacza, w centrum serwisowym ExpressGSM dostępnych jest 95% szybek do najpopularniejszych modeli. Oferowana przez nasz serwis iPhone X wymiana szybki gwarantuje możliwość bardzo długiego i komfortowego korzystania ze smartfona. Z naszą pomocą można przywrócić urządzenie do sprawności i użytkowanie go uczynić bardzo przyjemnym. 

wymiana szybki iphone X

Serdecznie zapraszamy zatem do postawienia na naszą ofertę. Posiadamy oryginalne szybki pokrywające wyświetlacz. Dzięki temu po naprawie urządzenie będzie działało jak zupełnie nowe i można będzie bardzo wygodnie korzystać z jego wszystkich funkcjonalności. Funkcje dotykowe i czytnik linii papilarnych będą działały bez kompletnie żadnych zakłóceń i możliwe będzie bardzo wygodne użytkowanie samego sprzętu. Zainteresowanie się takimi możliwościami i rozwiązaniami będzie dawało świetne efekty.

iPhone X wymiana szybki w ExpressGSM

Dlaczego naprawa w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
iPhone X wymiana szybki jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 60 minut i udzielimy na to gwarancje.

iPhone X Wymiana Szybki

Niska cena wymiany szybki

Apple iPhone X wymiana szybki jest dodatkowo oferowana u nas w bardzo atrakcyjnej cenie. Ten aspekt także wpływa na radość z wybrania naszej oferty i usług świadczonych przez nasze renomowane przedsiębiorstwo, które działa na rynku od bardzo długiego czasu i które proponuje wartościową pomoc i usługi dla klientów. Skorzystanie z naszej oferty jest w stanie przekładać się na znakomite efekty takiego działania. W iPhone X wymiana szybki jest bardzo szybka i tania. Z łatwością przywrócisz z nami urządzenie do znakomitego działania i sprawisz, że korzystanie z niego będzie przyjemne.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM