wymiana wyświetlacza huawei mate 10 lite

Wymiana wyświetlacza w Huawei Mate 10 Lite

Chiński producent elektroniki Huawei bardzo szybko zdobył uznanie wielu polskich klientów. Wiele osób uważa produkty tej firmy za najlepszy wybór i postanawia na nie postawić. Telefon Huawei Mate 10 Lite to jeden z przykładów interesującego modelu. Wysoka wydajność i atrakcyjna cena sprawiają, że sprzęt ten jest naprawdę warty zainteresowania i korzystanie z niego może być bardzo przyjemne i komfortowe dla wszystkich osób. Huawei zaoferuje bowiem wysoką wydajność, która sprawi, że korzystanie z telefonu będzie o wiele przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Może jednak dojść na skutek upadku do uszkodzenia sprzętu. Jedno z najczęstszych uszkodzeń to pęknięty ekran. W takiej sytuacji warto skorzystać z naszej pomocy. W naszym serwisie świadczymy profesjonalną pomoc i poradzimy sobie z wymianą ekranu.

Wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 lite cena

Wykonywana Naprawa
Huawei Mate 10 lite
Koszt, Czas Naprawy
Huawei Mate 10 lite
Wymiana wyświetlacza Huawei mate 10 lite270 zł (ZM)
310 zł ORG
1 godzina

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Ekran Huawei Mate 10 lite

Sprawna wymiana wyświetlacza

 W naszym serwisie wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite realizowana jest bardzo sprawnie i z wykorzystaniem dedykowanych do takich prac narzędzi, które zapewniają dobre rezultaty takowych działań. W urządzeniu producent zastosował aluminiowy korpus, a obudowa nie jest rozkładana. Nie stanowi to jednak dla nas problemu. Za pomocą odpowiednich narzędzi dostaniemy się do wyświetlacza i będziemy mogli wymienić ten na zupełnie nowy. Używanie jedynie dedykowanych do takich napraw narzędzi zapewnia to, że nie pozostawiają one po sobie kompletnie żadnych śladów. Smartfon po naprawie wygląda zatem jak zupełnie nowy i nie da się zauważyć, że ekran wcześniej był uszkodzony.

Huawei mate 10 lite ekran
Wyświetlacz Huawei Mate 10 lite

Naprawa realizowana na oryginalnych podzespołach

  W naszym serwisie GSM doskonale wiemy o tym jak duże znaczenie ma stosowanie oryginalnych podzespołów. Oryginalny wyświetlacz doskonale sprawdza się w każdym smartfonie i sprawia, że użytkowanie sprzętu jest o wiele przyjemniejsze i wygodniejsze. Można bardzo komfortowo korzystać z urządzenia dzięki temu. Każda z naszych napraw polega zatem na stosowaniu oryginalnych podzespołów. Dzięki temu Twój Huawei Mate 10 Lite może zostać przywrócony do pełnej sprawności. W naszym serwisie otrzymasz fachową pomoc. Dodatkowo dokonamy diagnostyki, która polega także na sprawdzeniu działania pozostałych podzespołów. Przedstawimy Ci na tej podstawie dokładny raport na temat stanu smartfona. 

Wszystkich posiadaczy smartfona Huawei Mate 10 Lite, którzy doświadczyli uszkodzenia wyświetlacza zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. Oferujemy usługi, których jakość stoi na najwyższym poziomie i gwarantujemy zadowolenie z wybrania naszych usług. Na każdą z naszych napraw udzielamy również gwarancji. 

Wyświetlacz Huawei Mate 10 lite

Adres do wysłania

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

FORMULARZ  

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM