wymiana wyświetlacza iPhone X

Wymiana ekranu iPhone X

Najczęstszym powodem kontaktu klientów z centrum serwisowym ExpressGSM jest zepsuty wyświetlacz. Wymiana wyświetlacza iPhone X to kosztowna naprawa, dlatego ExpressGSMeu oferuje usługę wymiana szybki iPhone X, pod warunkiem, że wyświetlacz działa prawidłowo.
Nowoczesne smartfony od Apple dysponują wysokiej jakości ekranami, które stanowią ich bardzo ważny element. Warto zatem zadbać o ten i prawidłowo podchodzić do samych kwestii wymiany uszkodzonych elementów, gdyż będzie to dawało znakomite rezultaty i będzie prowadziło do bardzo wielu korzyści wynikających z takiego właśnie działania i podejścia do sprawy. Wymiana wyświetlacza iPhone X w naszym serwisie jest oferowana w bardzo korzystnej cenie i serdecznie zapraszamy do wybrania takiej właśnie oferty, która sprawdzi się rewelacyjnie i na którą postawienie będzie faktycznie miało sens. Zadowolenie z wybrania naszego serwisu i powierzenia nam naprawy smartfona będzie bardzo wysokie. Można będzie wiele zyskać na skorzystaniu z naszej oferty i wybraniu naszej bardzo wartościowej pomocy w swojej sytuacji.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacz iPhone X

Wykonywana Naprawa
iPhone X
Koszt, Czas Naprwawy
iPhone X
Wymiana wyświetlacza iPhone X
520 zł ZM
720 zł ORG
od 1 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana całego przedniego panelu

W Apple iPhone X wyświetlacz pokrywa cały przedni panel telefonu. Cały frontowy element urządzenia pokryty jest przez wyświetlacz. Dodatkowo wbudowany jest w ten czytnik linii papilarnych. Sama wymiana tego elementu jest zatem dość skomplikowana i wymaga podjęcia się odpowiednich prac i działań, które będą miały na celu uzyskanie świetnych efektów. Wymiana wyświetlacza iPhone X zrealizowana przez specjalistów jest bardzo korzystna i warto zastanowić się nad skorzystaniem z takiej właśnie oferty, która będzie w stanie sprawdzić się bardzo dobrze i która zachwyci wszystkie osoby, które wybiorą skorzystanie z niej. Można wiele w ten sposób zyskać. Pomoc ekspertów będzie dawała świetne rezultaty i będzie korzystna.

Oryginalne podzespoły

W przypadku wymiany wyświetlacza bardzo duże znaczenie ma także stosowanie oryginalnych podzespołów, które dają możliwość bardzo sprawnego usunięcia konkretnej usterki. Wymiana wyświetlacza iPhone X wykonana z użyciem oryginalnych podzespołów sprawdzi się znakomicie i warto postawić na taką właśnie ofertę, która będzie dostosowana do potrzeb i wymagań wszystkich klientów, którzy wybiorą takową ofertę dla siebie. Zadowolenie z najlepszego działania będzie zatem bardzo wysokie i można będzie czerpać z niego wiele korzyści. Zadowolenie z wybrania najlepszej oferty od renomowanego przedsiębiorstwa będzie wysokie i można wiele zyskać na takim podejściu do sprawy i zdecydowaniu się na pomoc najlepszych ekspertów, którzy działają na rynku. W naszym serwisie świadczymy kompleksowe usługi naprawcze dla smartfonów.
Wymiana Ekranu iPhone X
door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM