Zepsuta matryca w telefonie

Zepsuta matryca w telefonie - koszt wymiany ekranu 

Uszkodzenia matryc w smartfonach mogą zdarzać się bardzo często na skutek różnych czynników. Przede wszystkim doprowadzają do nich jednak upadki urządzenia z dużej wysokości. Na skutek upadków może dochodzić zarówno do rozlania ekranu, jak i jego pęknięcia. Same uszkodzenia mogą być bardzo rozległe i może okazać się, że konieczna będzie wymiana wyświetlacza po całości. Tutaj z pomocą przychodzi nasz serwis ExpressGSM. Zepsuta matryca w telefonie nie stanowi dla nas kompletnie żadnego problemu i jesteśmy w stanie bardzo sprawnie przeprowadzić usunięcie wszystkich usterek. Oferujemy montaż w telefonie zupełnie nowego wyświetlacza, który sprawdzi się znakomicie i który będzie oferował w pełni poprawne działanie. Można będzie bardzo wygodnie go użytkować i korzystać z niego w bardzo komfortowy sposób.

Wymiana wyświetlacza w telefinie

Uszkodzoną matrycę w smartfonie można łatwo wymienić

Zepsuta matryca w telefonie może zostać łatwo naprawiona poprzez jej wymianę na zupełnie nową. Wymiana całego wyświetlacza jest bardzo popularną usługą w serwisach GSM i jest świadczona bardzo profesjonalnie i kompleksowo. Dzięki temu pozwala na łatwe przywrócenie każdego urządzenia do pełnej sprawności i daje możliwość bardzo wygodnego i komfortowego korzystania z samego smartfona. Zdecydowanie się na taką usługę naprawczą może dawać zatem świetne efekty i może prowadzić do wielu poważnych korzyści wynikających z takiego właśnie działania, które sprawdzi się fantastycznie. Zastosowanie zupełnie nowej matrycy w urządzeniu będzie prowadziło do mnóstwa poważnych korzyści i będzie dawało znakomite efekty.

Oferujemy wymiany matryc we wszystkich smartfonach

Jako ExpressGSM posiadamy kompleksowe usługi i zepsuta matryca w telefonie nie jest dla nas wyzwaniem. Nasze usługi naprawcze kierujemy do wszystkich dostępnych na rynku modeli smartfonów i jesteśmy w stanie wykonać bardzo sprawną naprawę wszystkich uszkodzeń. Stosujemy dodatkowo w każdym przypadku najlepszej jakości podzespoły oryginalne lub zamienne i gwarantujemy zadowolenie z postawienia na naszą ofertę. Zapraszamy tym samym do wybrania naszego przedsiębiorstwa i skorzystania z naszej wartościowej pomocy w przypadku uszkodzeń smartfona.

Zepsuty Ekran

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM