Jak długo trwa naprawa telefonu w serwisie

Jak długo trwa naprawa telefonu w serwisie GSM

W dzisiejszych czasach prawie każdy używa smartfonu i jego uszkodzenie może przynieść dyskomfort po jego stracie. Wiadomo, że Jesteś ciekaw jak długo trwa naprawa telefonu kiedy chcesz zgłosić z uszkodzonym telefonem w serwis telefonów. Przygotowaliśmy dla Państwa przewidywalny  czas realizacji usług naprawczych w naszym serwis telefonów i z tego powodu Państwo będzie przygotowane, na jaki czas trzeba zostawić telefon do reperacji.

Usługi naprawcze, które wykonujemy od ręki

Jak Państwo myślą ile trwa wymiana szybki w telefonie jeśli wyświetlacz dostał uszkodzenie mechaniczne, albo masz pytanie ile trwa naprawa gwarancyjna telefonu na to już mamy odpowiedź:

 • Jeśli Masz zbity telefon w którym trzeba wymienić szybkę - w naszym serwisie regeneracja wyświetlacza zajmie od 1 godziny do 2 godzin.
 • W nietypowej sytuacji naprawa gwarancyjna telefonu potrwa w miarę od ręki i postaramy się wykonać ją w 24 godziny, w przypadku zamówienia części zamienne naprawa może być wydłużona do 14 dni.

Jeśli telefon nie ładuje to naprawa wejścia do ładowarki w telefonie nie trwa długo!

 • taka usterka z gniazdem ładowania będzie poprawiona w naszym serwisie od 30 do 60 minut.

 Od czego zależy cena naprawy wyświetlacza

Po uszkodzeniu wyświetlacza w telefonie każdy użytkownik swojego gadżetu chce wiedzieć jaki jest koszt wymiany szybki w telefonie i to wiadomo, że taka opcja jest aktualna jeśli nie potrzebna wymiana matrycy w telefonie a klient chce zminimalizować kosztu napraw, to wtedy możemy zaproponować usługę wymiana szybki w telefonie od ręki.

Z czego składa się cena reperacji wyświetlacza

Koszt wymiany szybki w telefonie składa się z kosztów robocizny, oraz kosztów części. Zazwyczaj koszt robocizny przekracza w kilka raz koszt samych części, ale taka naprawa jest taniej niż wymienić rozlany ekran w telefonie. Ogólnie rzecz biorąc wymiana szybki w telefonie jest opłacalną usługą. Zobacz ile kosztuje wymiana szybki w telefonie za pomocą ekspertów usług naprawczych ExpressGSM:

 • Koszt nowej szybki dla wyświetlacza, oraz klej OCA na więcej używane modele wynosi od 40 zł do 80 zł.
 • Koszt robocizny zależy od rodzaju ekranu i technologii, w którym on jest zrobiony. Wyświetlacze w technologii TFT naprawiamy od 80 zł do 120 zł, ekranie wykonane w technologii Amoled, Super Amolet, Oled, Super Retina reperujemu od 120 zł do 680 zł.
 • Koszt robocizny zależy od czasu, który trzeba poświęcić na czas reperacji wyświetlacza. Zazwyczaj naprawa trwa od 1 godziny do 2 godzin, ale są modele, które wymagają do 6 godzin.

Ile kosztuje naprawa telefonu i ile czasy trwa naprawa

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie

ile kosztuje wymiana szybki w telefonie i dla czego taka naprawa jest opłcalna

Nasze skupienie na zadowoleniu klientów i oferowaniu dla nich najlepszej pomocy sprawia, że usługi naszego przedsiębiorstwa stoją na bardzo wysokim poziomie. Nasi serwisanci korzystają podczas napraw ze swojego wieloletniego doświadczenia i mają do dyspozycji wysokiej jakości części zamienne. Oddając do naszego serwisu o sprawdzenie ile kosztuje wymiana szybki w telefonie możesz być pewien, że cała jakość naprawy oraz cena napraw będzie dobra, a sama usługa będzie stała na bardzo wysokim poziomie i można będzie bardzo komfortowo używać tego urządzenia po naprawie.

ile kosztuje wymiana gniazda ładowania w telefonie

ile kosztuje wymiana gniazda ładowania w telefonie

Producent smartfonów cieszy się sporą popularnością na polskim rynku i dużym uznaniem wśród klientów. Jako serwis GSM wiemy natomiast, że również te urządzenia mogą ulec uszkodzeniu na skutek różnych czynników, oraz do wymiany może być uszkodzone gniazdo ładowani pod czas użytkowania, dla tego znamy odpowiedź dla naszych klientów ile kosztuje wymiana gniazda ładowania w telefonie i specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę naprawczą. Naprawa telefonu z uszkodzonym gniazdem ładowania zrealizowana przez naszą firmę będzie stała na bardzo wysokim poziomie i zainteresowanie się taką właśnie usługą będzie miało jak najbardziej sens i będzie dawało świetne efekty. 

Wymiana szybki w Telefonie

wymiana szybki w telefonie to jest dobry pomysł

Naszym priorytetem jest wymiana szybki w telefonie dbanie o zadowolenie wszystkich naszych klientów i koncentrujemy się na tym, aby oferować dla nich bardzo wartościową pomoc. Oprócz tego, że zajmujemy się takimi usterkami jak uszkodzenia wyświetlacze, zbita szybka na ekranie, wymiana elementów obudowy czy montaż nowego akumulatora to również gwarantujemy używanie do napraw najlepszych części. Wiemy jak istotna jest jakość poszczególnych podzespołów i dlatego też w trosce o naszych klientów proponujemy najlepsze części, które sprawdzą się znakomicie i postawienie, na które będzie miało sens.

Jeśli jest zbity telefon to nie jest przyczyną go położyć na półkę

Jeśli jest zbity telefon biorąc pod uwagę nasze usługi obecnie dostępne na wyciągnięcie ręki. Posiadacze tego modelu mają niepowtarzalną okazję skorzystać z naszego serwisu, który zajmuje się usuwaniem wszystkich usterek w tym telefonie i który świadczy bardzo kompleksową pomoc. Nasze doświadczenie w zakresie napraw telefonów sprawia, że warto postawić na naszą pomoc

Nie ma się co spieszyću w naszym serwisie naprawa nie trwa długo

Dla większości z nas telefon jest niezbędnym atrybutem życia. Ciężko nam się z nim rozstać choćby na chwilę, dlatego, kiedy przychodzi już taki moment, że trzeba go zostawić w serwisie na naprawę, powstają u nas dwa podstawowe pytania.
- Ile?
- Jak długo?
Często pytanie, Jak długo, staje się dla nas decydującym przy decyzji wybrania serwisu.
Niektóre naprawy jak np. wymiana gniazda ładowania, wymiana baterii, czy wymiana tylnej obudowy zajmują od trzydziestu minut do godziny, w zależności od modelu telefonu.
Inaczej jest z wymianą szybki wyświetlacza. W tym przypadku minimalny czas naprawy wacha się od trzech godzin w prostszych modelach telefonów nawet do kilku dni przy bardziej skomplikowanych.
Serwisanci do każdej naprawy podchodzą z należytą uwagą i starannością, aby jak najszybciej zwrócić w pełni sprawny sprzęt.
naprawimy zbity telefon od 15 minut
 • Państwa wybór jest ExpressGSM - naszym wyborem jest Szybka Skuteczność!
 • Wymiana zbitej szybki w telefonie trwa około 1 - 2 godzin.

Koszt naprawy telefonów, ile kosztuje wymiana szybki, albo więcej zgłaszane usterki w ExpressGSM

 • Ile kosztuje naprawa telefonu w naszym serwisie:

Cennik naprawy telefonu wynośi od 50 zł - do 200 zł
Wymiana zbitej szybki w telefonie od 70 zł - do 650 zł
Czas naprawy od 1 godziny.

 • Ile kosztuje wymiana matrycy w telefonie za pomocą serwisu:

Jeśli Masz rozlany ekran w telefonie to mamy dla Cibie stałe ceny usługi montażu wyświetlacza i to kosztuje  od 50 do 120 zł i trzeba wziąć pod uwagę, że do tej kwoty będzie doliczony koszt części zamiennej

 • Ile kosztuje wymiana gniazda ładowania w telefonie

W ExpressGSM naprawa wejścia do ładowarki w telefonie ma stałą cenę i koszt wymiany gniazda ładowania w telefonie wynosi od 80 do 120 zł.

 • Redakcja ExpressGSM 01.06.2021

© Copyright 2024 ExpressGSM