Serwis Samsung
Naprawa Samsung S8 
Wymiana szybki Samsung S8

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung S8?
Zadzwoń do ExpressGSMeu. Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu
- wymiana głośniku
- wymiana wyświetlacza Samsung S8
- wymiana zbitej szybki Samsung S8
- wymiana baterii Samsung S8
- wymiana mikrofonu
Dlaczego naprawa w centrum serwisowym "ExpressGSMeu" jest opłacalna, szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Naprawiamy telefony tylko w technalogii producenta.
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Cennik i naprawa Samsung S8

Naprawa Samsung S8 Warszawa
Naprawa Samsung od wymiany wyświetlacza do wymiany zbitej szybki

Wykonywana Naprawa
Samsung S8
Koszt, Czas Naprwawy
Samsung S8
Wymiana Dotyku,
Wymiana Szybki
295-380 zł
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza
LCD
700-950 zł
1 godzina
Wymiana Klapki
(Pokrywa baterii)
90-150 zł
20 minut
Wymiana gniazda
ładowania TYPE-C
110 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika110 zł
1 godzina
Wymiana baterii
110-160 zł
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100 - 200 zł
2-72 godziny
Folia kauczukowa80 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Wymiana szybki Samsung S8

Naprawa ekranu w Samsungu S8
Usterki w telefonach to norma, z jaką borykają się właściciele nawet najlepszych smartfonów dostępnych na rynku. Niekiedy spotykamy się z wadami fabrycznymi sprzętów, czasem zaś jest to kwestia eksploatacji czy urazu mechanicznego. Jednym z najczęstszych problemów z telefonem jest uszkodzony wyświetlacz. Jak radzi sobie z tym Samsung Galaxy s8?
Samsung Galaxy s8 – wprowadzenie
Samsung Galaxy s8 to dobrej jakości smartfon, który kilka lat temu wszedł na polski rynek. Ten model cechują względnie wysokie parametry, takie jak ośmiordzeniowy procesor, aparat 12 Mpx, komunikacja na poziomie Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, a także za pomocą USB typu C. Samsungi Galaxy s8 były swego czasu niezwykle popularne wśród polskich użytkowników smartfonów.
Niestety, podobnie jak w każdym telefonie dotykowym, dość często zdarzały się problemy z wyświetlaczem. Czasem wystarczył niefortunny upadek telefonu na chodnik, by na szybce pojawiła się niechciana pajęczynka. Wymiana ekranu Samsung s8 stanowiła zatem częsty powód wizyt klientów w punktach serwisowych.

Naprawa Samsung
naprawa Samsung

Wymiana szybki Samsung s8
Wymiana wyświetlacza Samsung s8, czy jakiegokolwiek innego modelu telefonu, generuje zwykle wiele stresu i irytacji. W tym wszystkim można jednak dostrzec duży plus – mianowicie w przypadku modelu s8 wymiana szybki może być zrealizowana w bardzo krótkim czasie, co jest efektem dużej popularności telefonu, a tym samym częstych wymian takich ekranów i dobrego wyposażenia wielu serwisów.
Punkty serwisowe, w których możliwa jest wymiana wyświetlacza s8, są dostępne w różnych miastach czy dzielnicach. Niekiedy cały proces wymiany można zrealizować w ciągu zaledwie godziny. Warto wcześniej zrobić research salonów, w których z pewnością otrzymamy wysokiej jakości usługę w krótkim czasie. Trudno jest dziś komfortowo funkcjonować bez smartfonu przez dłuższy czas, a nie zawsze ma się możliwość skorzystania z telefonu zastępczego. Im szybciej załatwi się naprawę, tym lepiej.
Wymiana szybki Samsung s8 – cena
Ceny usługi związanej z wymianą szybki zwykle odstraszają klientów, którzy jednak finalnie podejmują decyzję o naprawie, zamiast zakupie nowego modelu. Ceny wymiany nieco różnią się w zależności od firmy czy miejsca realizacji usługi. Zwykle koszt wymiany wyświetlacza w Samsungu s8 od 700 - 950 złotych, zaś koszt wymiany zbitej szybki jest od 295 - 380 złotych. Jest to raczej standardowa cena za naprawę ekranu w telefonach z tej półki cenowej.
Ze względu na relatywnie wysoki koszt konieczny do naprawy szybki, część osób postanawia przez jakiś czas korzystać z telefonu z pobitym ekranem. W dłuższej perspektywie jest to jednak bardzo niewygodne i uniemożliwia swobodne wykorzystanie różnych funkcjonalności smartfonu. Porysowane, pęknięte, stłuczone szybki często w dużym stopniu ograniczają użytkownika, w tym pisanie SMS-ów, przeglądanie zdjęć czy oglądanie filmików. Warto zadbać więc nie tylko o wygląd telefonu, ale i o swój komfort podczas użytkowania.
Wiele firm oferujących usługi wymiany szybek czy ekranów, chętnie podejmuje się również naprawy innych wad smartfonów czy nawet ładowarek etc. Warto więc przed udaniem się do serwisu zrobić przegląd sprzętów, by za jednym razem naprawić więcej urządzeń.

Adres do wysłania

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

FORMULARZ  

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2020 ExpressGSMeu