Ekran Samsung S8

Wymiana wyświetlacza Samsung S8 od ręki w ExpressGSM

Wyświetlacz jest jednym z bardziej newralgicznych elementów, w każdym telefonie. Wymiana wyswietlacza Samsung S8 powinna być zlecona przez fachowców w odpowiedniego serwisu. Część ta jest wystawiona na zarysowania, pęknięcia, a nawet na całkowite zniszczenie, a bez sprawnego wyświetlacza ciężko jest móc dobrze funkcjonować z telefonem. 

Wymiana wyświetlacza S8 cena

Wyswietlacz Samsung S8 zawsze dostempny na stanie w serwisie ExpressGSM.

Wykonywana Naprawa
Samsung S8
Koszt i Czas Naprwawy
Samsung S8
Wymiana wyswietlacza S8690 zł REF
960 zł ORG

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Naprawa ekranu Samsung S8

Naprawa wyświetlacza S8

    W naszym serwisie możesz liczyć na szybką i sprawną wymianę wyświetlacza. Dzięki temu, że większość części mamy na miejscu, możemy wymienić Twój wyświetlacz nawet w przeciągu pół godziny. Wymiana wyświetlacza S8 to dla nas chleb powszedni, ponieważ zajmujemy się tym przez wiele lat. Posiadamy nie tylko części do S8, ale również do innych modeli smartfonów.


Naprawa ekranu Samsung S8
Problem z baterią S8

Samsung S8 – wymiana wyświetlacza

   Z nami nie musisz martwić się o długie oczekiwanie na naprawę. Jesteśmy w stanie całą sprawę załatwić nawet w niecałą godzinę. Ty pójdziesz na kawę, a my w tym czasie naprawimy Twój smartfon. U nas:


Wymiana wyświetlacza Galaxy Samsung S8
  • wymienisz ekran;
  • wymienisz wyświetlacz;
  • wymienisz szybkę.

Nasze naprawy odbywają się szybko jednak dokładnie, ponieważ zależy nam na tym, aby wymiana wyświetlacza w S8 była wykonana z najwyższą precyzją. Nasi doświadczeni fachowcy dokładają wszelkich starań, aby nasi klienci wychodzili z naszego serwisu w pełni zadowoleni.

Stały cennik na wymiane ekranu S8

Brak ukrytych kosztów

   Wybierając nasz serwis, możesz mieć pewność, że przed wykonaniem naprawy przedstawimy Ci pełne koszty po wykonaniu diagnozy. Dopiero wówczas podejmiesz decyzję czy chcesz wykonać naprawę w naszym serwisie. U nas możesz liczyć również na inne naprawy. Może to być m.in.: wymiana baterii w Samsungu S8 czy naprawa obudowy w Samsungu S8.

Wykorzystując naszą wiedzę, możesz liczyć na pełen serwis i kompletną naprawę Twojego telefonu, aby móc cieszyć się sprzętem, który będzie jak nowy.


Stala Cena wymiany wyświetlacza Samsung S8
Serwis Samsung

Wymiana szybki Samsung S8 Warszawa

W jakich przypadkach wymagana jest wymiana szybki Samsung S8?
Procedura wymiany zbitej szybki jest wymagana w przypadkach, gdy w tym zestawie występują odpryski i pęknięcia, które wpływają na jakość wyświetlania obrazu na wyświetlaczu. Najczęściej takie sytuacje występują po wystąpieniu mocnego udejrzenia telefonu. Na przykład Samsung S8 spadł na twardą powierzchnię. W tej sytuacji właściciel telefonu komórkowego musi skontaktować się z centrum serwisowym ExpressGSMeu, gdzie zostanie przeprowadzona diagnoza telefonu.
Jak długo trwa wymiana szybki Samsung S8
Aby wykonać wymianę szybki Samsung S8, serwisańći serwisu potrzebują 2-3 godzin. Szybka skuteczność wykonania naprawy telefonu polegająca na wymianie szybki Samsung S8 wynika z faktu, że w każdym z naszych oddziałów są sprzęty do reginiracji wyświtlaczej.

Po zakończeniu naprawy telefonu - wymiany szybki Samsung S8, centrum serwisowe dostarczy klientowi kartę gwarancyjną.
ExpressGSM - 28.07.2022

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM