Wymiana Baterii iPhone

Wymiana baterii w telefonie iPhone

Czy widzisz, jak bateria Twojego iPhone rozładowuje się w ciągu kilku godzin? Wymiana baterii iPhone może być konieczna, jeśli zdarza Ci się sięgać po niego kilka razy dziennie. Bateria mogła się zepsuć w sposób, który utrudnia wyłączanie telefonu. Jeśli bateria nie działa prawidłowo, najlepiej oddać iPhone do profesjonalnego serwisu iPhone. Taka naprawa polega na rozebraniu obudowy smartfona przy użyciu specjalnego sprzętu. Następnie należy włożyć nową baterię i w ten sam sposób podłączyć przewody do urządzenia. Zadanie to jest bardzo precyzyjne i wymaga dużego doświadczenia. Naprawa iPhone w ExpressGSM trwa zaledwie od 15 minut, a koszty wymiany baterii są bardzo niskie.
Jedna z najczęstszych przyczyn awarii smartfona to uszkodzona lub zużyta bateria. Konieczne jest w takiej sytuacji wymienienie akumulatora na zupełnie nowy, aby móc dalej wygodnie korzystać ze smartfona. Każda wymiana baterii iPhone powinna być przeprowadzona w renomowanym serwis iPhone w Warszawie, który zaproponuje wartościowe usługi, których jakość będzie wysoka. Starannie przeprowadzona wymiana sprawi, że smartfon powróci do pełnej sprawności i będzie działał w pełni poprawnie. Wysoka precyzja naprawy sprawi, że nie będą widoczne kompletnie żadne ślady ingerencji w telefon, co także ma olbrzymie znaczenie dla wszystkich osób i przekłada się na radość z użytkowania smartfona.

ile kosztuje wymiana baterii w iphone

W cenniku podane stałe ceny na wymianę baterii w telefonach iPhone

Wykonywana Naprawa
iPhone
Koszt, Czas Wymiany ekranu
iPhone 
iPhone 5
90 zł org
Wymiana baterii iPhone 5s
90 zł org
Wymiana baterii iPhone 690 zł ZM
120 zł org 
iPhone 6 Plus90 zł ZM
120 zł org 
iPhone SE90 zł org
Wymiana baterii iPhone 6S90 zł ZM
120 zł org 
iPhone 6S Plus90 zł ZM
120 zł org 
Wymiana baterii iPhone 7110 zł ZM
160 zł org 
iPhone 7 Plus110 zł ZM
160 zł org 
iPhone 8110 zł ZM
160 zł org 
iPhone 8 Plus110 zł ZM
160 zł org 
Wymiana baterii iPhone X170 zł ZM
199 zł org 
Wymiana baterii iPhone XS190 zł ZM
240 zł org 
iPhone XS MAX190 zł ZM
290 zł org 
iPhone XR180 zł ZM
280 zł org 
iPhone 11210 zł ZM
340 zł org 
iPhone 11 PRO210 zł ZM
340 zł org 
iPhone 11 PRO MAX250 zł ZM
390 zł org 
iPhone SE 2020110 zł ZM
160 zł org 
iPhone 12- zł ZM
- zł org
iPhone 12 PRO- zł ZM
- zł org
iPhone 12 PRO MAX- zł ZM
- zł org
iPhone 12 MINI- zł ZM
- zł org

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Wymiana baterii w Iphone w Serwisie GSM

Samodzielna wymiana nie jest łatwa

    Samodzielna wymiana baterii iPhone nie jest łatwa z uwagi na to, że obudowy w urządzeniach Apple nie są otwierane. Niezbędne są specjalistyczne narzędzia do tego, aby dostać się do podzespołów urządzenia i przeprowadzenia ich wymiany. Bez takich narzędzi nie ma możliwości przeprowadzenia naprawy samego urządzenia. W specjalistycznych serwisach eksperci dysponują całym sprzętem, który pozwala na otworzenie obudowy i odłączenie zużytego akumulatora. W jego miejsce montowane jest zupełnie nowe ogniwo o oryginalnej pojemności. Dzięki temu smartfon wytrzymuje na baterii tyle samo co zupełnie nowe urządzenie i dodatkowo charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością działania. Najlepiej zatem wybierać pomoc ekspertów jeżeli chodzi o wymianę baterii w smartfonie od Apple, gdyż będzie to dawało świetne efekty.

Wymiana baterii w iPhone
Czy bateria w iPhone jest do Wymiany?

Jak sprawdzić stan baterii?

    W telefonach iPhone można samodzielnie sprawdzić w jakim stanie jest bateria. Smartfony te posiadają bowiem w ustawieniach informacje na temat kondycji samego ogniwa. W ten sposób można między innymi sprawdzić pojemność baterii. W sytuacji, gdy bateria iPhone spadła poniżej 80% niezbędna jest wymiana baterii na zupełnie nową. Taki spadek pojemności wyraźnie bowiem przekłada się na czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Może powodować także spadek wydajności samego urządzenia i prowadzić do tego, że korzystanie ze smartfona będzie mniej komfortowe.

bateria iPhone do wymiany czy nie?

Najlepsza pomoc przy wymianie baterii

W naszym serwisie świadczona jest wymiana baterii iPhone na bardzo wysokim poziomie i jak najbardziej warto się taką usługą zainteresować, gdyż może ona sprawdzać się bardzo dobrze. Wymieniamy baterie we wszystkich modelach smartfonów od Apple i skupiamy się na tym, aby proponować najwyższej jakości usługi dla klientów. Nasi eksperci stosują najlepszej jakości podzespoły oraz narzędzia, które pozwalają na bardzo staranną i bezpieczną wymianę akumulatora w smartfonie.

  • Redakcja ExpressGSM 14.05.2021

© Copyright 2021 ExpressGSM