Wymiana szybki Xiaomi

Wykonana przez ekspertów Xiaomi wymiana szybki trwa od 60 minut

W przypadku smartfonów różnych producentów bardzo często dochodzi do uszkodzenia szybki. Jest to jedna z najczęstszych awarii, która powoduje, że korzystanie ze sprzętu nie jest możliwe. Do pęknięcia szybki może dojść między innymi na skutek upadku telefonu nawet ze stosunkowo niedużej wysokości. Uszkodzona szybka nie oznacza jednak konieczności wymiany smartfona na zupełnie nowy. W atrakcyjnej cenie wymiana szybki Xiaomi jest bowiem możliwa w Serwis Xiaomi Warszawa również można w ten sposób przeprowadzić sprawną naprawę urządzenia, która pozwoli na przywrócenie go do pełnej sprawności i świetnego działania. Serdecznie zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty i wybrania usług naszego przedsiębiorstwa, które zaoferuje bardzo wartościowe usługi i pomoc. Postawienie na naszą firmę będzie dawało znakomite rezultaty.

Xiaomi wymiana szybki które przynoszą do naprawy w ExpressGSM

Wymiana szybki w telefonie Xiaomiile kosztuje wymiana szybki w Xiaomi
Xiaomi redmi note 4 wymiana szybki140 zł AAA
170 zł ORG
0d 30 minut
Xiaomi redmi 4x wymiana szybki140 zł AAA
170 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi redmi note 5160 zł (ZM)
190 zł ORG
0d 30 minut
Xiaomi redmi 5 plus wymiana szybki160 zł (ZM)
190 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi mi a2 lite130 zł (ZM) 
170 zł ORG 
0d 30 minut
Xiaomi redmi note 4x wymiana szybki140 zł AAA
170 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi mi MAX 2180 zł AAA
210 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi mi 8 lite170 zł AAA
210 zł ORG 
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi mi 9270 zł (ZM) 
340 zł ORG 
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi mi 9T270 zł (ZM)
330 zł ORG 
0d 60 minut
Wymiana szybki Xiaomi redmi 7150 zł AAA
190 zł ORG
0d 60 minut
Wymiana szybki Xiaomi pocophone f1170 zł (ZM)
210 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi redmi 7a150 zł AAA
190 zł ORG
0d 30 minut
Xiaomi mi a1 wymiana szybki130 zł (ZM)
160 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi redmi 6150 zł (ZM)
180 zł ORG
0d 30 minut
Xiaomi mi mix 2s wymiana szybki190 zł AAA
230 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 11S360 zł AAA
410 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 10360 zł AAA
410 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9199 zł AAA
240 zł ORG
0d 30 minut
Wymiana szybki Xiaomi Redmi 9180 zł AAA
230 zł ORG
0d 30 minut


Jeśli chodzi o wymianę szybki w urządzeniach Xiaomi, ExpressGSM oferuje różne usługi naprawy. Mogą one obejmować wymianę ekranów, szybki i innych części. Proces naprawy może obejmować wymianę uszkodzonego wyświetlacza lub szybki, wymianę baterii, czyszczenie lub wymianę wnętrza urządzenia, naprawę portu ładowania lub inne naprawy, które mogą być uzasadnione. ExpressGSM ma ekspertów, którzy są przeszkoleni w naprawie urządzeń Xiaomi, więc możesz mieć pewność, że twoje urządzenie zostanie naprawione szybko i profesjonalnie.
Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

W miejsce pękniętej szybki Xiaomi wstawiamy nową

Nasze naprawy Xiaomi wymiana szybki polegają na precyzyjnym zdemontowaniu pękniętej szybki i w jej miejscu zamontowaniu zupełnie nowej. Takie działanie prowadzi do wielu korzyści i powoduje, że można przywrócić każdy telefon do pełnej sprawności. Nowa szybka zapewni skuteczną ochronę elementów wewnętrznych i sprawia, że sam telefon wygląda jak zupełnie nowy. 

Właśnie z tego powodu warto zainteresować się korzystaniem z naszej oferty i wartościowych usług, które są proponowane przez nasze przedsiębiorstwo. Gwarantujemy najlepsze usługi dla wszystkich klientów, którzy szukają pomocy w zakresie wymiany szybek w urządzeniach od marki Xiaomi. Z naszą pomocą można niezwykle komfortowo i wygodnie tego dokonać. Można sprawić, że korzystanie ze smartfona będzie o wiele przyjemniejsze i wygodniejsze. Wymiana szybki Xiaomi to nasza specjalność i dysponujemy wieloma częściami zamiennymi w serwisie
W miejsce pękniętej szybki Xiaomi wstawiamy nową szybkę o takich samych parametrach. Nowa szybka musi mieć identyczny rozmiar, grubość i kolor, aby pasowała do obudowy. Następnie wyciągamy zużytą szybkę i pobieramy uszczelki z obudowy. Po wyczyszczeniu obudowy z kurzu i innych zanieczyszczeń, przykręcamy nową szybkę do obudowy i zamontujemy uszczelki. Na koniec dociśniemy szybkę i sprawdzimy, czy wszystko jest dobrze zamontowane.

Dobre jakości części zamienne

Wysokiej jakości części zamienne od producenta Xiaomi

Do naszych napraw wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości podzespoły, które posiadają takie same parametry jak oryginalne. Nasze zamienniki pozwalają na zminimalizowanie kosztów naprawy, ale przy tym zachowują świetne parametry i są bardzo wysokiej jakości. Każdej osobie polecamy zatem skorzystanie z naszej oferty na naprawę smartfonów. Proponowana przez nasz serwis wymiana szybki Xiaomi jest świetnym wyborem. Zajmujemy się naprawami wszystkich smartfonów od tego producenta i oferujemy bardzo wartościowe usługi i pomoc, która sprawdzi się znakomicie. Wybranie naszej oferty będzie dawało znakomite rezultaty i efekty.

Dobre jakości części zamienne

Wysokiej jakości części zamienne od producenta Xiaomi w Serwisie ExpressGSM - to profesjonalny serwis zajmujący się naprawą urządzeń marki Xiaomi. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór części zamiennych, takich jak obudowy, ekrany, baterie, szybki, głośniki, wyświetlacze LCD, taśmy i inne. Wszystkie części są wysokiej jakości i pochodzą bezpośrednio od producenta Xiaomi. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz części zamienne najwyższej jakości. Oferujemy również usługi naprawy i wymiany części w naszym serwisie w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego lub do odwiedzenia naszego serwisu stacjonarnego w Warszawie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybką realizację.

  • Redakcja ExpressGSM 24.02.2023

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM