wymiana baterii Samsung S7 EDGE

Samsung Galaxy S7 edge wymiana baterii

Eksploatacja telefonu to rzecz, która jest nieunikniona. Jednym z elementów, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę, jest bateria w telefonie, której żywotność zależy od tego, w jaki sposób jest ładowana, czy może mieć na nią wpływ ilość zainstalowanych aplikacji. Jedno jest jednak pewnie. Po upływie nieokreślonej ilości czasu baterię trzeba będzie wymienić. Jest to potrzebne po to, aby móc cieszyć się sprawnym i znów efektywnie działającym telefonem.

Wymiana baterii Samsung S7 edge cena 🔋

Samsung S7 EDGE problem z baterią? W serwisie telefonów ExpressGSMeu zawsze można wymienić baterie Galaxy S7 EDGE od ręki.

Wykonywana Naprawa
Samsung S7 EDGE
Koszt i Czas Naprwawy
Samsung S7 EDGE
Wymiana baterii Samsung S7 EDGE90 zł ZM
130 zł ORG

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Jak wygląda procedura wymiany baterii

W każdym telefonie procedura wymiany baterii będzie wyglądała trochę inaczej. Jej wymiana w modelu Samsung S7 Edge przebiega w następujący sposób:

  • rozszczelnienie telefonu – jest to pierwsza faza, dzięki której cała operacja będzie przeprowadzona w sposób prawidłowy. W modelu tego telefonu obudowa jest posklejana, ponieważ dzięki temu nie ma szans, aby do jego wnętrza dostała się jakakolwiek wilgoć, a dodatkowo sprawia to, że smartfon jest bardziej wytrzymały. Rozklejenie obudowy polega na użyciu specjalnego ostrego noża, który precyzyjnie rozczłonkowuje telefon;
  • wyjęcie baterii – z racji tego, że bateria również jest oklejona, należy równie precyzyjnie wyciąć i ją. Jest to szczególnie ważne, ponieważ obok miejsca, w którym znajduje się bateria, są również inne elektroniczne elementy, które jeden niepoprawny ruch, może uszkodzić. Wówczas sama wymiana ogniwa zasilającego może nie wystarczyć;
  • sprawdzenie, czy bateria działa prawidłowo – po wymianie ogniwa na nowe, należy przed złożeniem telefonu sprawdzić czy działa ono prawidłowo. Jeśli co do jej pracy nie ma żadnych zastrzeżeń, można z powrotem złożyć obudowę. Podczas składania należy pamiętać o nowej warstwie kleju.
wymiana szybki samsung galaxy s7 edge warszawa

Bateria powinna być wymieniana przez profesjonalistów

    Niektóre osoby uważają, że wymiana ogniwa zasilającego na nowe nie stanowi większego problemu. Są jednak sytuacje, których nie da się przewidzieć, a które mogą na stałe doprowadzić do uszkodzenia smartfona. Przede wszystkim najczęściej dochodzi do zniszczenia obudowy ze względu na brak wiedzy o precyzji jej składania czy może dojść nawet do uszkodzenia wyświetlacza, czy płyty głównej.

Korzystając z pomocy profesjonalistów, masz pewność, że nie dojdzie do żadnego dodatkowego uszkodzenia telefonu. Jeśli chodzi o cenę wymiany danej części, wówczas zależy ona od tego, czy klient życzy sobie oryginalne części lub zamienniki. Oczywiście klienci są zawsze informowani o cenie przed wykonaniem całej procedury, aby uniknąć przykrych niespodzianek.


wymiana baterii s7 edge
  • W Serwisie ExpressGSMeu wymiana baterii w Samsung S7 EDGE jest usługą ekspresową. Cała procedura, odklejenie klapki, wymiana baterii, sprawdzenie baterii i wydanie telefonu trwa około 30 minut. W ofercie posiadamy zarówno baterie oryginalne, jak i zamienniki. Na usługę udzielamy 3 miesiące gwarancji.
door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2021 ExpressGSM